Бен Аффлек створить фільм для Disney

Оригінальний роман розповідає історію 12-річної дівчинки, що знаходить в собі здібності до телепатії. Для неї це стане не останнім відкриттям, повідомляє Deadline. Дівчинка дізнається, що не є людським створінням, а істотою з паралельного світу, що співіснує з нашим.

Дивіться також Найкращі українські екранізації книг, за які не соромно

Загальний тираж серії книг "Хранителі загублених міст" складає понад 2,5 мільйона примірників. Остання частина, видана у 2020 році, отримала звання "Найкращої книги молодого читача" від Barnes&Noble. Вона також є півфіналістом премії Goodreads Choice Awards 2020.

Режисерські роботи Бена Аффлека

Окрім вдалої акторської кар’єри, Бен Аффлек досяг вагомих успіхів у режисурі. У 2013 році він здобув премію Оскар в номінації "Найкращий фільм" за свою стрічку "Арго". Його останньою роботою в якості постановника був "Закон ночі".

Це варто бачити Бен Аффлек знову повеселив мережу і став символом 2020 року: добірка мемів

Про свою акторську кар'єру Бен Аффлек теж не забуває. У 2020 році на екрани вийшла стрічка Гевіна О'Коннора "Поза грою". У ній Бен Аффлек втілив на екрані колишню зірку баскетболу, що втратив дружину через алкогольну залежність. Але попри все він намагається знайти душевну рівновагу, тренуючи команду своєї альма-матер. За виконання цієї ролі Бен Аффлек отримав найкращі рецензії своєї акторської гри за всю кар'єру. Наразі ж невідомо, чи виконає актор одну з ролей у своєму майбутньому проєкті для Disney.