Бен Стіллер є послом доброї волі ООН і прибув в Україну у межах гуманітарної місії ООН. Коли актор з’явився у столиці, мережа загуділа теплими фото шанувальників з улюбленим актором.

Читайте також Після Львова: зірка "Ніч в музеї" Бен Стіллер приїхав до селища Макарів, що на Київщині

Мета візиту Бена Стіллера

На інстаграм-сторінках refugees та benstiller з’явилося відеозвернення актора, де він пояснив, що солідарний з українцями, які змушені були через війну залишити свої домівки.

Привіт. Я Бен Стіллер, і я перебуваю в Україні. Зустрічаюся із людьми, які постраждали від війни й слухаю, як війна змінила їхні життя,
– розповів Стіллер.

Війна та насилля, за словами Бена, вбивають людей у всьому світі. "Ніхто добровільно не обирає тікати зі своїх домівок. Шукати безпеки — це право, і воно має бути в кожної людини", – доповнив він.

Бен Стіллер розповів, для чого приїхав в Україну: дивіться відео

Нагадаємо, вчора голлівудська зірка зустрілася з Володимиром Зеленським та Дмитром Кулебою. Як відомо, зустріч із Зеленським відбулася у дуже теплій та дружній атмосфері. Стіллер зізнався, що президент Зеленський – його герой.

Водночас Кулеба розповів, що під час розмови Стіллер також наголосив, що насильницьке переміщення українців, зокрема дітей, Росією вимагає жорсткої реакції.

Також Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у твітері написало, що голлівудський актор, який є послом доброї волі ООН, прибув до України, щоб провести зустріч з біженцями.

Посол доброї волі УВКБ ООН Бен Стіллер перебуває сьогодні на кордоні з Україною, щоб зустріти сім'ї, чиє життя було розірвано війною та насильством, поділитися історіями про вплив війни на людину та посилити заклики до солідарності,
– йдеться у дописі.

До теми – Бен Стіллер в Україні: дивіться відео 24 каналу