Знаменитості часто діляться улюбленими серіалами та фільмами, які переглядають у вільний час. Інколи – по безліч разів. Зокрема Блейк Лайвлі поділилася, що її улюбленим продуктом є фільм "Флаббер" від Disney.

Читайте також Тарантіно назвав найгірший фільм в історії й порівняв його з "птахом, який гадить вам на голову"

Блейк Лайвлі назвала фільм, який дивилася безліч разів

Це пов'язано з моїми внутрішніми дитячими мріями стати винахідником… Може, я просто занадто багато разів дивилася "Флаббера",
– зазначила вагітна дружина Раяна Рейнольдса.

"Флаббер" – американська науково-фантастична комедія 1997, рімейк фільму The Absent-Minded Professor, який вийшов у 1961 році. За сюжетом розсіяний та неуважний викладач хімії Філіп Брейнард, якого зіграв Робін Вільямс, давно мріє винайти метастабільну речовину — єдиний вихід заробити кошти на порятунок коледжу, де він викладає, від закриття. Досвіди в його будинку-лабораторії не зупиняються, він двічі спізнюється на своє весілля із Сарою, яке також працює в коледжі.

Але одного разу випадковим чином відбувається хімічна реакція, яка народжує на світ Флаббера, шматок желеподібної консистенції, здатний концентрувати енергію неймовірної потужності. Професор недовго радіє відкриттю. Два негідники проникають у будинок і викрадають Флаббера. Але вони ще не знають, на що він здатний.

"Флаббер" 1997: дивіться трейлер до фільму

Нагадаємо, нещодавно Тарантіно з'явився на шоу Jimmy Kimmel Live! для популяризації Cinema Speculation та перерахував сім фільмів, які він вважає "ідеальними". Серед них:

  • жахи "Техаська різанина бензопилою" (1974 рік);
  • трилер "Щелепи" Стівена Спілберга (1975 рік);
  • жахи "Екзорцист" (1973 рік);
  • комедія "Енні Голл" Вуді Аллена (1977 рік);
  • жахи й комедія "Молодий Франкенштейн" (1974 рік);
  • фантастичний блокбастер "Назад у майбутнє" (1985 рік);
  • вестерн "Дика банда" (1969 рік).