Артист зазначив, що це звичайна сімейна комедія. Цей фільм Netflix розсмішив Володимира Дантеса, тому саме його він порадив для вечірнього перегляду.

Цікаво 6 популярних серіалів, які радить переглянути Лілія Ребрик

Дивився на Netflix фільм "День "так", звичайну сімейну комедію. Чудово підходить для вечірнього перегляду. Мозок розслабився, усмішка на обличчі є – чого ще треба?
– написав Володимир Дантес.

Також співак і ведучий розкрив особливу деталь сюжету, яка найбільше його вразила. У фільмі "День "так" діти забирають у батьків телефони і всі гаджети, які можуть їх відволікати. Володимир Дантес зізнався, що цей пункт із комедії він навряд чи зміг повторити.

"У цьому фільмі батьки 3 дітей вирішують зробити день "так", коли діти на все (в адекватних рамках) отримують відповідь: "Так". Спочатку цього дня діти забирають всі гаджети у батьків і мені здається, це був найжорсткіший пункт з усіх. Я реально не розумію, як провести день без телефона. Але дуже хотів би спробувати", – додав він.

Не пропустіть Шалені комедії про різні авантюри, які варто переглянути з друзями

"День "так": що відомо про новинку Netflix

У центрі подій комедії "День "так" опиняється звичайне американське подружжя. Елісон бере більше обов'язків у вихованні 3 дітей, а тому часто відмовляє їм у багатьох примхах. Водночас її чоловік Карлос виступає своєрідним балансом, виконуючи роль "доброго поліцейського".

Втомившись від відмов, нащадки пропонують батькам провести вихідні по-іншому. Всього на день Елісон і Карлос мають забути про всілякі заборони і погоджуватись на пропозиції дітей. Тут, звісно, зберігаються певні рамки, однак здебільшого головні герої потрапляють у багато курйозних ситуацій через затію.

Головні ролі у фільмі "День "так" виконали:

  • Дженніфер Гарнер
  • Едгар Рамірес
  • Дженна Ортега
  • Джун Рафаель
  • Нат Факсон

"День "так": дивіться трейлер