У прев’ю третьої серії "Дому Дракона" з’явився загадковий пірат, який полює на моряків з Вестероса. Зауважимо, що вперше його показали наприкінці другої серії серіалу.

Читайте наш огляд другого епізоду Нова дружина для Візеріса і викрадене яйце: чим вразила друга серія "Дому Дракона"

Саундтрек, титри та прев’ю третьої серії "Дому Дракона"

У трейлері ми бачимо, що з моменту другої серії минуло чимало часу – кілька років. У ролику помітний Ейгон II, перша дитина Візеріса та Алісент, який бавиться іграшкою у вигляді дракона.

Дорога попереду незрозуміла, але кінець зрозумілий. Ейгон буде королем,
– каже Отто.

У ролику також Візеріс намагається повідомити Рейнірі, що в неї скоро будуть власні діти. Проте донька відмовляється сприймати це і заявляє: "Я не хочу виходити заміж". Починається сварка.

У трейлері також є момент, коли Рейніра стикається з чимось, схожим на якусь тварину. Крім цього, Візеріс іде на полювання.

"Дім Дракона" 1 сезон: прев’ю третьої серії

Шанувальники "Гри престолів" помітили, що другий сезон розпочався відомим саундтреком, який звучав раніше у цьому серіалі. Його створив композитор Рамін Джаваді.

У ролику ми бачимо графіку до титрів у вигляді річок крові, що течуть Драконячим каменем. Це пояснює те, що глядачам ще покажуть відверті криваві сцени після титрів.

"Дім Дракона" 1 сезон 2 серія: слухайте саундтрек

Нагадаємо, серіал "Дім Дракона" вже офіційно продовжили на другий сезон. Події у серіалі розвиватимуться навколо "Танцю Драконів" – громадянської війни 129 – 131 років від Завоювання Ейєгона І. Перший сезон матиме 10 епізодів по 60 хвилин. Кожен виходить щонеділі. Третю серію покажуть 4 вересня на HBO Max і 5 вересня на Megogo з українським дубляжем.