У стрічці "ВандаВіжн" акторка геніально зіграла роль допитливої та турботливої сусідки, а потім перетворилася на відьму. Прем’єра серіалу відбулася у січні 2021 року. Він отримав 23 номінації на Еммі й став шалено популярним не тільки серед шанувальників Marvel.

Читайте також Такого в Marvel ще не було: що особливого у серіалі "ВандаВіжн"

Деталі сюжету поки що тримають у секреті, однак цікаво: чи буде це сиквел "ВандиВіжн", який розповість про життя Аґати після сутичків з Вандою?

Аґата Гаркнесс: що відомо про цього персонажа

  • Аґата – одна із відьом Салема, яка є значущою фігурою у всесвіті Marvel;
  • Відьма уперше з’являється у коміксі "Фантастична четвірка" № 94;
  • У серіалі "ВандаВіжн" Кетрін Ган у ролі Аґнес є головною антагоністкою, яка проникла у світ, створений Вандою Максимовою, для того, щоб забрати у відьми її силу магії хаосу;
  • Гаркнесс має здатність маніпулювати магічними силами низки ефектів: телепортацією, проєкцією енергії та прослуховування. Вона також володіє гіпнозом, читає думки та створює ілюзії.

Який сюжет "ВандиВіжн"

Всі події у серіалі розгортатимуться після визначальної бійки з Таносом. Ванда мала б відбувати термін ув'язнення, однак знайде спосіб втекти з Віжном та оселитись у Шотландії. Головні герої створять для себе альтернативну реальність з ідеальною сімейною картинкою. Та згодом вони почнуть розуміти, що все це – вигадане. Тому Ванда і Віжн будуть намагатись повернутись до реальності та розкриють чимало секретів про походження своїх сил.

"ВандаВіжн": офіційний трейлер до серіалу