Неточність у фільмі "Диво-жінка 1984"

Події 2 частини "Диво-жінки" відбуваються у 1980-их роках, тому автори приділили велику увагу історичним деталям, щоб з точністю відтворити атмосферу того часу. Однак кіномани були впевнені, що режисерка Петті Дженкінс врахувала не все. Як повідомляє 24 канал, у мережі розкритикували стрічку через зображення пари у футболках в стилі хардкор-панку.

Цікаво "Диво-жінка 1984": мережу підкорює видовищний фрагмент з фільму і таємниця відео після титрів

За словами кіноманів, історична неточність була у зображенні альбомів гурту Cro-Mags. Так, на одному з героїв фільму "Диво-жінка 1984" була біла футболка з постером альбому 1982 року, а дівчина красувалась у чорному вбранні з зображенням альбому 1986 року. Кіномани переконані: автори не врахували цього нюансу та показали футболки, випущені на 2 роки пізніше, аніж події у стрічці.

Реакція соліста гурту Cro-Mags

Критику у мережі не оминув увагою Джонатан Джозеф – соліст гурту Cro-Mags. Він запевнив уважних кіноманів, що насправді неточності у стрічці немає. Футболки з постерами альбомів знімальній групі подарував сам музикант. Водночас платівка Age of Quarrel була презентована у 1984 році, тому жодного історичного кіноляпу тут немає.

"Режисерка Петті Дженкінс – хороший знавець 1980-их, вона попросила мене надіслати їй футболку Cro-Mags для нової "Диво-жінки 1984". Я надіслав їй цю футболку з постером Age of Quarrel. Оригінальний альбом (чорна касета) вийшов у 1984 році. Я і гітарист Перріс заплатили за запис. Його батько володів заводом у Нешвіллі та випустив касети", – розповів музикант.

Окрім цього, артист зазначив, що знайомий з Петті Дженкінс ще з часів її навчання у Нью-Йорку. Тоді молода режисерка відзняла для гурту кліп Leeway-Three Wishes, започаткувавши багаторічну дружбу з колективом.