Офіційна заява про створення "Диво-жінки 3"

Не встигли прихильники переглянути 2 частину "Диво-жінки", як компанія Warner Bros. поквапилась оголосити, що вже працює над продовженням стрічки. Як повідомляє People з посиланням на заяву кіновиробників, екранізує нову історію режисерка Петті Дженкінс. Окрім цього, компанія навіть не розглядає іншої актриси на роль Диво-жінки, відтак глядачам варто очікувати на повернення Галь Гадот в обладунках Діани Принц.

Дивіться також "Диво-жінка 1984" підкорює стилем: 5 найефектніших образів, які приміряла Галь Гадот

"Поки прихильники по всьому світу продовжують переглядати історію про Діану Принц у фільмі "Диво-жінка 1984", ми раді оголосити, що можемо продовжити стрічку з нашими реальними Диво-жінками – Галь і Петті. Вони повернуться, щоб завершити давно заплановану кінотрилогію", – зазначили представники Warner Bros.

А от сюжет "Диво-жінки 3" поки тримають у секреті, тому можна тільки здогадуватись, з якими перипетіями доведеться зіткнутись Діані Принц. Фільм варто очікувати не раніше 2022 року.

"Диво-жінка 1984": що відомо про фільм

Наразі у всіх кінотеатрах України та світу транслюють стрічку "Диво-жінка 1984". У центрі подій опиниться Діана, яка влаштується на роботу експерткою стародавніх артефактів. Саме там Диво-жінка отримає прихильницю в образі науковиці Барбари Енн Міневри. Коли ж до рук красунь потрапить камінь бажань, вони мимоволі ним скористаються. Діана оживить свого коханого Стіва Тревора, а от Барбара отримає суперсили та зможе перевтілюватись у Гепарду.

Диво-жінка змушена буде долати не тільки суперників, але й власні спокуси. Щоб знищити камінь бажань, вона буде готова розпрощатись зі Стівом. Однак Гепарда не квапитиметься втрачати свої сили і, об'єднавшись з власником артефакту Максвеллом Лордом, буде робити все, щоб світ охопив хаос через реалізовані бажання.

"Диво-жінка 1984": дивіться трейлер до фільму

У світовому прокаті фільм вже зібрав понад 85 мільйонів доларів. Окрім цього, перегляди "Диво-жінки 1984" на HBO Max також вражають цифрами. Компанія Warner Bros. вже оголосила, що такі результати прокату перевершили очікування, адже в умовах пандемії було складно навіть прогнозувати, якими будуть касові збори.