"Дивовижна місіс Мейзел" 4 сезон: фото

У Нью-Йорку відновились зйомки довгоочікуваного 4 сезону "Дивовижна місіс Мейзел". Як повідомляє Deadline, створення нових епізодів відбудеться без масових сцен, які неодноразово можна було побачити у попередніх сезонах проєкту. Через пандемію коронавірусу автори серіалу будуть використовувати графіку, щоб додати на кадрах натовп.

Дивіться також Не "Ферзевий гамбіт" чи "Бріджертони": який серіал став найпопулярнішим на Netflix

Наразі головна актриса стрічки Рейчел Броснахен вже перевтілилась у свою героїню Міріам Мейзел. У мережі вона показала перші кадри зі знімального майданчика, які прикували увагу її прихильників.


Рейчел Броснахен на примірці костюму "Дивовижної місіс Мейзел" / Фото Instagram / @rachelbrosnahan

На одному фото голлівудська актриса показала, як знімаються сцени в машині. Перед камерою Рейчел Броснахен постала зі спеціальним захисним чохлом, що нагадував парасольку.

Цього року все виглядає інакше… Але ми повертаємось! Зйомки 4 сезону "Дивовижної місіс Мейзел" почались,
– написала актриса.


Рейчел Броснахен у "Дивовижній місіс Мейзел" / Фото Instagram / @rachelbrosnahan

Припущення щодо сюжету "Дивовижної місіс Мейзел"

Чималу увагу приковує і сюжет "Дивовижної місіс Мейзел". У центрі подій постане Міріам – на перший погляд, звичайна американка, яка виховувалась у єврейських традиціях. Вона має 2 маленьких дітей та підтримує дружні стосунки з колишнім чоловіком Джоелем. Шкодувати через розрив Міріам не має наміру, адже саме він допоміг їй розпочати кар'єру гумористки. Головна героїня виступає зі стендапами у клубі, доводячи до сліз навіть вибагливу публіку.

Дивіться також 10 неперевершених серіалів про жінок, від яких неможливо відірватись

В останніх серіях 3 сезону Міріам Мейзел втратила співпрацю з легендарним співаком Шаєм Болдвіном. Тому у нових епізодах глядачі побачать, як головна героїня буде переживати скасування її великого турне.

Водночас Джоел таки відкрив свій бар, відтак у ЗМІ припускають, що Міріам може виступати у його клубі, допомагаючи таким чином і йому, і собі. Вирішуватиме пара і спірні питання щодо освіти та виховання їхніх дітей, що може ще більше зблизити їх. Та наразі автори 4 сезону "Дивовижної місіс Мейзел" не коментують припущень і тримають у таємниці деталі майбутніх серій.

Актори "Дивовижна місіс Мейзел" 4 сезон:

  • Рейчел Броснахен – Міріам Мейзел
  • Алекс Борштейн – агентка Сюзі Маєрсон
  • Майкл Зеген – колишній чоловік Міріам Джоел
  • Марін Гінкль – мама головної героїні Роуз Вайзман
  • Тоні Шалуб – тато Абе Вайзман
  • Кевін Поллак – свекор Міріам Мойше Мейзел
  • Кароліна Ааарон – його дружина Шерлі Мейзел
  • Джейн Лінч – гумористка Софі Леннон
  • Люк Кірбі – гуморист Ленні Брюс