Режисер поговорив з мером Ірпеня Олександром Маркушином. Зокрема він про те, як формувалася оборона міста від російських загарбників та як відбувалася евакуація мирних мешканців.

До речі Актор "Зоряних війн" Марк Гемілл допоміг зібрати на 500 дронів для України

Французький кінорежисер Філіп Азуле приїхав до Ірпеня

Ви проходите важкі часи. І так, як показує історія, зараз важливо документувати те, що відбувається. Особливо важливо задокументувати це для майбутніх поколінь,
– сказав він.

Режисер поділився, що робота над його проєктом триватиме не один день, адже хоче якнайточніше зафіксувати події, які відбувалися у громаді під час військових дій і залучити до спілкування якомога більше людей.

"Війна – це жах для кожного. Я шокований від того, як себе поводили російські військові. Я вважаю, що, якщо це війна, то військові повинні воювати з військовими, а не проти цивільних осіб у такий жахливий спосіб. І поводитися так, як тварини", – поділився він.

Одразу після приїзду кінорежисер пішов до будинку культури, який окупанти зруйнували весною. У планах документаліста зафіксувати чимало об’єктів, які будуть свідчити про злочини росіян.

Режисер-документаліст Філіп Азуле в Ірпені: дивіться відео

Читайте також Джолі, Пенн, Стіллер, Шрайбер, Честейн: які голлівудські зірки відвідали Україну під час війни

Чимало світових знаменитостей не побоялися приїхати в Україну під час війни. Все для того, аби підтримати, розказати всьому світові правду про геноцид українців у 2022 році та героїчний спротив українського народу.