Коментар Міли Йовович

Актриса Міла Йовович та режисер Пол Андерсон виховують трьох донечок. Голлівудське подружжя часто влаштовує у своєму помешканні акторські читання книг чи декламування поезії. Тому й не дивно, що 13-річна Евер захотіла повторити успіх мами та стати актрисою. В інтерв'ю Entertainmet Weekly Міла Йовович зізналась, що через першу вагому роль в кіно вся родина називає дівчинку "малечою-вдовою".

Дивіться також Як тепер виглядає актриса Тейлор Момсен, яка зіграла у фільмі про Грінча: фото

"Ми називаємо її малеча-вдова. Вона така прихильниця фільмів Marvel і, ви знаєте, коли-небудь просто покаже неймовірний талант. Вона справжня актриса, було чудово спостерігати за нею на знімальному майданчику… Евер виросла на знімальних майданчиках поряд із татом і мною, здається, яблуко від яблуні не далеко падає", – розповіла Міла Йовович.


Міла Йовович з чоловіком і дітьми / Фото Instagram / @millajovovich

Кінозірка додала, що Евер проявляє цікавість до акторської справи з 5 років. Тому зйомки у фільмі Marvel, де донька Міли Йовович постане в образі Наташі Романової в дитинстві, були втіленням її мрії.

З одного боку, я нажахана, бо знаю, наскільки складна ця робота. А з іншого боку, я дуже рада, бо відчуваю, що моя дитина знайшла свою пристрасть, і вона дуже зосереджена на цьому з 5 років, – додала актриса.

До теми Донька Олі Полякової вперше знялась у серіалі: в якому проєкті зіграла дівчина

Що відомо про акторську кар'єру доньки Міли Йовович

У березні 2020 року у ЗМІ довідались, що донька Міли Йовович і Пола Андерсона дебютувала в кіно. Дівчинку запросили зіграти Чорну вдову у дитинстві. У новій стрічці представники Marvel розкриють таємниці минулого Наташі Романової, тому Евер мала одну з особливих ролей.


Донька Міли Йовович зіграла у фільмі "Чорна вдова" / Фото Twitter

Окрім цього, компанія Disney запросила старшу доньку Міли Йовович у новий проєкт про Пітера Пена. Там школярка зіграє другорядну роль Венді.

Сама Евер Андерсон зізналась в інтерв'ю Flaunt, що насправді відчуває дуже велику відповідальність, адже не може підвести батьків. Водночас вона робить все для того, щоб люди не вважали її кар'єрою подарунком чи заслугою її зіркових батьків.

"Знаєте, коли ваша мама – актриса, а батько – режисер, це досить велика відповідальність. Я хочу наполегливо працювати і прокладати свій шлях, щоб люди не бачили мене лише чиєюсь дочкою, а людиною, яка наполегливо працювала. Тому я знаю, що роблю, і це не просто заслуга моїх батьків", – запевняла Евер Андерсон.