27 років тому актори зіграли у фільмі "Кримінальне чтиво" Тарантіно. Джон Траволта виступив в ролі бандита Вінсента Вега, а Брюс Вілліс – боксера Бутча Куліджа. І от, у 2021 році, вони знову разом на знімальному майданчику.

Читайте Netflix зніме продовження "Еноли Голмс": що відомо про другий фільм

Актори та ролі фільму Paradise City

Брюс Віліс, якому вже 66 років, зіграє мисливця за головами – Раяна Свона, який мстить гавайському кримінальному світу за смерть родича. Джон Траволта, якому вже 67, перевтілиться в гангстера, який убив батька Свона.

Тайська актриса Прая Лундберг отримала роль головної героїні в цьому фільмі.

Фільмування вже стартувало в Гаваях, про дату прем’єри поки не повідомляють.

Як змінювався образ Джона Траволти

  • У 67 років Джон Траволта може похизуватись блискучою фільмографією. "Кримінальне чтиво", "Пароль "Риба-меч", "Мастило", "Без обличчя", "Залишитись живим", "Лак для волосся", "Феномен", "З Парижа з любов'ю" – це далеко не весь список фільмів, в яких можна побачити неперевершену гру актора.

Цікаво Найпопулярніші фільми з Джоном Траволтою до дня народження зірки

  • Заради телепроєктів Джон Траволта не боявся перевтілюватись, тому залюбки змінював чорну шевелюру на лисину чи сивину.

Цікаві факти з акторського життя Брюса Вілліса

  • Акторська слава прийшла до Брюса Вілліса після декількох років гри в маленьких театрах і епізодичних ролях в телешоу. Вперше про актора заговорили після ролі Девіда Еддісона в серіалі "Детективне агентство "Місячне світло";
  • За роль у фільмі "Міцний горішок" 1988 року Брюс Вілліс отримав величезний на ті часи гонорар в 5 мільйонів доларів. Тоді жоден актор не отримував такого гонорару.

Читайте також "Міцний горішок": 9 цікавих деталей з культового фільму, про які ти точно не знав

  • Актор неодноразово заявляв, що йому набридло зніматися в бойовиках і він більше в них не з’явиться. Таку заяву він вперше зробив в 1988 році після ролі у фільмі "Армагеддон" і попри це продовжує зніматися в бойовиках донині.

"Кримінальне чтиво" 1994: дивіться неперевершену гру акторів Брюса Вілліса та Джона Траволти