У четвер, 20 квітня, Фарід Мюррей Абрахам сказав The Hollywood Reporter, що "не збирався нікого ображати, а жартував". За його словами, це засмутило колег, в результаті чого він "втратив хорошу роботу з чудовими людьми".

До теми Актора "Білого лотоса" звинувачують у сексуальних домаганнях, – ЗМІ

Фарід Мюррей Абрагам перепросив за свою поведінку

"Це щире і глибоке вибачення", – сказала зірка "Білого лотоса". – Хоча я ніколи не збирався нікого образити, я розповідав анекдоти, не більше, але засмутив деяких своїх колег і в результаті втратив хорошу роботу із чудовими людьми".

Я обдумав свій досвід, я сподіваюся, що вони вибачать мені,
– доповнив він.

У понеділок Rolling Stone повідомив, що звільнення номінанта на премію "Еммі" та зірки "Батьківщини" напередодні третього сезону "Містичного квесту" став результатом скарг на поведінку Абрагама на знімальному майданчику за участю колег-жінок. Імовірно, актора попередили й наказали триматися якомога далі від кількох актрис, але після другого інциденту, про який стало відомо співавтору серіалу та зірці Робу МакЕлхенні, його звільнили.

У заяві Lionsgate Television заявили THR, що вони "серйозно ставляться до звинувачень у неправомірних діях та ретельно розслідують їх". Там також зазначається, що "відповідно до корпоративної політики, ми не обговорюємо наші кадрові дії".

Після звільнення з комедійного серіалу Apple TV+, Абрахам з’явився ще у двох інших шоу – другому сезоні "Білого лотоса" та третій серії серіалу "Кабінет курйозів Ґільєрмо дель Торо". Проте, незрозуміло, коли були зняли епізоди за його участю — до чи після скандалу.

Відзначимо, що HBO вже узялося до зйомок третього сезону "Білого лотоса", і поки що невідомо, чи повторить свою роль Абрагам.

Фарід Мюррей Абрагам у серіалі Фарід Мюррей Абрагам у серіалі "Білий лотос" / HBO