Квентін Тарантіно не любить давати оцінки своїм колегам, однак часто дає рекомендації глядачам для перегляду. Запеклий любитель кіно не оминув увагою і свято Геловіну, тому в коментарі Entertainment Weekly назвав особливий хорор, що ідеально підійде для цього вечора.

Для фанатів хорорів Моторошні фільми жахів, створені за реальними подіями

За словами культового режисера, однією з його улюблених стрічок є "Диявол відрахував п'ять" 1974 року. Квентін Тарантіно зізнався, що давно чув про цей хорор, оскільки його транслювали в автокінотеатрах.

Нарешті я подивився фільм і подумав: "Вау, це круто"… Лейф Гаррет – лідер цих дітей-вбивць. І Лейф Гарретт чудово зіграв свою роль. Фільм приголомшливий і досить божевільний, але це і робить його відмінним, – поділився Квентін Тарантіно.

Що відомо про фільм "Диявол відрахував п'ять"

Стрічка розповідає моторошну історію про вихованців психіатричної лікарні, які з медсестрами переїжджають до нового закладу в Каліфорнії. Дорогою автобус потрапляє у жахливу автокатастрофу, в якій вижити вдалось всього п'ятьом. Після цього діти об'єднуються, щоб по черзі вбити всіх відпочивальників курортного комплексу, які прихистили неповнолітніх. І на глядачів чекають справді моторошні кадри, від яких холоне кров.

Екранізували моторошний сюжет режисери Шейн Макгрегор та Девід Шелдон.

Дивіться трейлер до фільму "Диявол відрахував п'ять": відео 18+