У Венеції Брендана Фрейзера переповнювали емоції, а глядачі аплодували шість хвилин. Яким вийшов трейлер, і детальніше про стрічку – читайте нижче.

Вас може зацікавити "Гостренько": вийшов український трейлер детективу Раяна Джонсона "Ножі наголо 2"

"Кит": сюжет і трейлер

У "Киті" Фрейзер грає людину, яка страждає на важке ожиріння, але щосили намагається зберегти стосунки зі своєю 17-річною дочкою, яку грає зірка серіалу "Дивні дива" Седі Сінк. До акторського складу другого плану також входять Хонг Чау, Саманта Мортон та Тай Сімпкінс. Фільм заснований на однойменній п'єсі Семюеля Хантера.

Щоб зіграти головного героя у фільмі, Фрейзер носив костюм-протез, який додавав у вазі. Актор проводив цілих шість годин у кріслі гримера щодня, щоб повністю перетворитися на персонажа. В інтерв'ю перед венеціанською прем'єрою фільму, Фрейзер поділився, що його штучний костюм був "громіздким і не зовсім зручним", додавши: "Торс був майже як сорочка з рукавами, які були відшліфовані вручну, щоб виглядати ідентично, як людська шкіра, аж до вибитого вручну волосся". У огляді "Кита" кінокритик Variety назвав гру Фрейзера зворушливою і насиченою.

У короткому ролику, як бачимо, показали лише кілька кадрів з фільму, а сам актор Фрейзер у гримі з’явився лише з одного емоційного ракурсу.

"Кит" 2022: дивіться трейлер онлайн

У кінотеатрах фільм покажуть у грудні 2022 року.