Як повідомляє джерело, майбутня документальна рок-стрічка The Velvet Underground від американського режисера незалежного кіно вже була представлена цьогоріч у Каннах. Що нам відомо про фільм та чому його варто долучити до списку важливих кінопрем'єр цього року – читайте у матеріалі Кіно 24.

Не пропустіть Опублікували трейлер "Спенсер" про принцесу Діану, який ми так чекали

Сюжет документального фільму "The Velvet Underground"

Легендарний гурт The Velvet Underground створили нове звучання, яке змінило світ музики, закріпивши за собою місце одного з найбільш шанованих рок-н-рольних груп. Режисер мав на меті показати, як гурт став культурним феноменом, адже поєднав низку розбіжностей: він показує стиль та дух 60-их років минулого століття, водночас не схожий ні на кого зі своїх попередників; поєднує високе мистецтво та вуличну арткультуру.

У фільмі можна буде почути та побачити інтерв'ю з ключовими особами того часу в поєднанні з оприлюдненням унікальних кадрів із виступів гурту – завдяки колекції записів та фільмів Воргола – американського художника у стилі попарт, який був менеджером та ініціатором створення The Velvet Underground.

В інтерв'ю для IndieWire під час Каннського кінофестивалю Тодд Гейнс сказав, що у фільмі спеціально був використаний стиль авангардного кіно, тому що це саме той рух, який визначив течію музики The Velvet Underground.

Цей гурт був сформований авангардним кінематографом та культурою Нью-Йорка того часу,
– сказав режисер Тодд Гейнс.

"The Velvet Underground" 2021: дивіться трейлер фільму

В огляді фільму від IndieWire, The Velvet Underground – це фільм, який ми почуємо своїми очима, адже сам Воргол колись сказав, що йому сподобалися Velvet, тому що вони звучали так, як виглядали його фільми. То ж тепер Тодд Гейнс зняв документальний фільм, який виглядає так, як звучав легендарний рок-гурт 60-их – The Velvet Underground.