Як повідомляє джерело, гучний сиквел студії Paramount та Skydance у головній ролі з Томом Крузом буде показаний у Каннах напередодні прем'єри у День пам'яті, тобто до 30 травня 2022 року. Офіційна прем'єра у світових кінотеатрах запланована на 27 травня 2022 року.

Не пропустіть Офіційно: Каннський фестиваль не прийме російську делегацію і всіх, пов’язаних з Росією

Paramount відмовилася від коментарів, але чутки про те, що фільм з'явиться на набережній Круазетт, наростають. Цього року культовий фестиваль у Каннах відбувається з 17 до 28 травня.

Проте Канни не стануть світовою прем'єрою фільму "Найкращий стрілець: Маверік". Цей захід давно планувалося провести у Сан-Дієго, де знімався перший фільм.

Чи побачать новий фільм Тома Круза у росії

Ні. Адже 1 березня 2022 року кінокомпанія Paramount зробила офіційну заяву про підтримку та співчуття усіх, хто постраждав у війні Росії проти України. Детальніше на Кіно 24. Плюс до всього, у Канни цього року не запрошені офіційні російські делегати. Хоч, зважаючи на висловлену підтримку митцям, які виступили проти путінської політики агресії, є думка, що вони можуть бути запрошеними не офіційно.

"Найкращий стрілець: Маверік" 2022: дивіться трейлер фільму

Що відомо про зйомки "Найкращий стрілець: Маверік"

  • Ще у 2018 році у Сан-Дієго розпочалися перші зйомки. Наприкінці серпня творча команда із 15-ти осіб знімали сцени в кабіні екіпажу;
  • У лютому 2019 року мала відбутися прем’єра, але через COVID-19 її перенесли. Дату щоразу змінювали, не один раз;
  • У квітні 2019 зйомки завершили;
  • Під час зйомок Том Круз виконував небезпечні трюки і сам керував винищувачем. У травні поділився зі шанувальниками фотографією до Дня найкращого стрільця.