Тому українські режисери створюють фільми, які колись дивитимуться наші предки, а сьогодні зобов'язаний побачити кожен українець. Обирайте зі списку 24 Каналу стрічку про війну, яка точно не залишить вас байдужими.

Дивіться також Серіали про спорт на Netflix, які можна подивитися за вихідні

"Мирний-21"

Фільм розповідає історію бійців Луганського прикордонного загону, які влітку 2014 року були піддані серії атак з території Росії.

Командир загону, Сергій Дейнеко, разом зі своїми підлеглими, отримали пропозицію здати зброю і приєднатися до ворога. Однак вони вирішили встати на бій і випередити сили, що значно перевершували їх чисельно.

"Мирний-21": дивіться онлайн трейлер фільму

"Життя на межі"

Фільм вперше охопив період війни в Україні з 2014 року до повномасштабного вторгнення. Камера авторів зафіксувала ряд важливих подій для України, від Майдану та штурму "зеленими чоловічками" української авіабази в Бельбеку, до захоплення адміністрацій у Луганську та Донецьку, перших боїв АТО, Іловайської трагедії та подій після 24 лютого 2022 року.

"Життя на межі": дивіться онлайн тизер фільму

"Область героїв"

Фільм розповідає історії звичайних героїв цієї війни. Таксисти, волонтери, ветеринари і навіть діти – всі вони, ризикуючи власним життям, врятували тисячі інших у містах і селах Київської області, таких як Буча, Ворзель, Ірпінь та інші.

"Область героїв": дивіться онлайн трейлер фільму

"Діти, які вже ніколи"

Протягом війни російські окупанти позбавили життя понад 500 українських дітей.

У фільмі "Діти, які вже ніколи" висвітлено розслідування видання "Kyiv Independent", яке спрямоване на покарання усіх тих, хто винен у цих нелюдських злочинах.

"Діти, які вже ніколи": дивіться онлайн трейлер фільму

"Ефект присутності"

Документальний фільм показує кадри з найгарячіших точок повномасштабної війни та розповідає історію очима журналістів Міністерства оборони України. Проєкт присвячений пам'яті військового журналіста майора Олексія Чубашева, який загинув 10 червня 2022 року у Сіверодонецьку.

"Ефект присутності": дивіться онлайн трейлер фільму