Еллен Пейдж стала Елліотом: що відомо

У перший день грудня 2020 року знаменита Еллен Пейдж оголосила, що вона є трансгендером. Тепер кінозірка просить називати її Елліотом, або ж використовувати займенник "він", повідомляє 24 канал.

Дивіться також Неперевершені фільми Стівена Спілберга, які вже увійшли в історію кіно

Після оголошення про це актор змінив ім'я у своїх соціальних мережах та опублікував перший допис, у якому подякував прихильникам за підтримку. Також Елліот Пейдж закликав всіх з розумінням ставитись до трансгендерів і ЛГБТ-спільноти, які потерпають від хейтерства.

Поки весь світ обговорює особисте життя Елліота Пейджа, пропонуємо 5 чудових фільмів, в яких зіграв актор.

5 фільмів Елліота (Еллен) Пейдж

  1. "Початок"

Рік виходу – 2010
Рейтинг IMDb – 8,8

За сюжетом, у майбутньому буде новий вид злочинності. Зловмисники зможуть потрапляти у підсвідомість людини та викрадати важливу інформацію так, що жертва обману навіть не зрозуміє, що сталось. Одного дня Домінік Кобб і його команда отримують замовлення навпаки нав'язати думку впливовому бізнесмену. Можливо, головний герой не взявся б за цю справу, якби йому не пообіцяли реальну можливість повернутись додому. Та багатошарова реальність є дуже небезпечною, тому Домініку потрібно буде врахувати всі нюанси.

Елліот Пейдж зіграв у фільмі "Початок" одного зі злочинців, які проникнули у підсвідомість багатія.

"Початок": дивіться трейлер до фільму

  1. "Джуно"

Рік виходу – 2007
Рейтинг IMDb – 7,4

А у фільмі "Джуно" Елліот Пейдж отримав головну роль. За сюжетом, школярка Джуно МакГафф завагітніла. У 16 років дівчині потрібно прийняти нелегке рішення: зробити аборт чи таки народити малятко. Вона з Полі Блікере вирішують залишити дитину, а вже після пологів віддати немовля на усиновлення.

Драма розкриє питання швидкого дорослішання підлітків, непорозуміння з рідними та реакції соціуму на ранню вагітність школярки.

"Джуно": дивіться трейлер до фільму

  1. "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього"

Рік виходу – 2014
Рейтинг IMDb – 7,9

Зіграв Елліот Пейдж і у супергеройських фільмах із циклу "Люди Ікс".

Стрічка "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього" розповідає про події 2023 року, коли уряд США долає наслідки запуску проєкту"Вартові". Програма збунтувалась та почала шукати не тільки людей із надздібностями, але й тих, хто просто мав неактивні гени мутантів. Тому світ швидко перетворюється на руїни, а люди змушені дити у концентраційних таборах. Врятувати світ від хаосу можуть тільки Люди Ікс, які намагатимуться запобігти запуску "Вартових".

"Люди Ікс: Дні минулого майбутнього": дивіться трейлер до фільму

Рекомендуємо 9 фільмів з Бредом Піттом, які можна переглядати вічно

  1. "Мої дні з Мерсі"

Рік виходу – 2017
Рейтинг IMDb – 6,4

Активістка Люсі, яку зіграв Елліот Пейдж, виступає проти смертної кари. І в цьому є і особиста причина, адже закон загрожує її батьку. На мітингу Люсі зустрічає Мерсі, яка добре знає одну з жертв родича активістки. Від ворожнечі і ненависті спілкування двох жінок переходить у шалену пристрасть, яку спинити неможливо.

"Мої дні з Мерсі": дивіться трейлер до фільму

  1. "Коматозники"

Рік виходу – 2017
Рейтинг IMDb – 5,2

Цей містичний трилер вже зумів полоскотати нерви любителям хорорів. За сюжетом, група студентів-медиків нудьгує, вивчаючи базові предмети. Тоді ж вони вирішують пізнати секрети потойбіччя та на власному прикладі перевірити, що відбувається, коли життєво важливі органи людини не функціонують, та чи існує загробне життя. Для цього студенти вводять себе у стан клінічної смерті і повертаються назад до життя. Однак медики не врахували всіх небезпек, а тому приносять у реальний світ щось їм невідоме.

"Коматозники": дивіться трейлер до фільму