Прем'єра одного з таких українських фільмів відбулася у 2018 році. Далі 24 Канал розповість про стрічку, яка ідеально підійде для сімейного перегляду напередодні Дня Святого Миколая.

Не пропустіть З азартом до пригод: 4 фільми про тих, хто не боїться ризикувати

"Пригоди S Миколая"

Рік: 2018
Жанр: комедія, пригоди, сімейний
Країна: Україна
У головних ролях: Максим Лучак, Василь Вірастюк, Маша Єфросиніна, Григорій Боковенко
Режисер: Семен Горов
Вік: 0+
Рейтинг IMDb: 6.1

Ця сімейна пригодницька комедія стала одним з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. У цьому "Сам удома" по-українськи події розгортаються в мальовничих Карпатах, куди 8-річний Артем разом зі старшою сестрою та батьками переїжджає з міста.

Батьки відправляються на відпочинок, тож діти залишаються вдвох. Якраз у цей час до них приходить Святий Миколай, якого Артем дуже чекав. Та як стає зрозуміло згодом, в костюмі Миколая заховався злодій, якого зацікавив сімейний скарб.

8-річний сміливець проявляє усю свою сміливість, винахідливість та спритність, щоб вивести лиходія на чисту воду. Він вірить, що у свято обов'язково мають траплятися дива, тож цьогорічні зимові свята точно будуть особливими.

"Пригоди S Миколая": дивіться онлайн трейлер фільму

Якщо одного фільму вам замало і шукаєте інші стрічки для новорічного настрою, то ще одна наша добірка точно для вас. У ній знайдете одразу 30 фільмів різних жанрів, які обов'язково треба переглянути в грудні.