Холлс повністю визнав свою провину. Водночас, як ми повідомляли раніше, актору Алеку Болдвіну, який вистрелив в українку, скоротили можливий термін ув'язнення.

До теми Батьки й сестра Галини Гатчінс подали до суду на Алека Болдвіна: "Вимагають компенсацію"

Раніше прокуратура звинуватила Девіда Холлса у неналежному зберіганні зброї. Прокурори довели, що Холлс не перевіряв кожен патрон у пістолеті, щоб підтвердити, що це була фіктивна, а не бойова зброя. Він вирішив співпрацювати зі слідством, тож визнав вину.

Зазначимо, що це перший ухвалений вирок у справі щодо ненавмисного вбивства Галини Гатчінс. Суддя засудила Холла, який відповідав за безпеку на знімальному майданчику, до:

  • шести місяців умовного терміну з випробувальним терміном без нагляду,
  • штрафу в розмірі 500 доларів,
  • 24 години громадських робіт та класу безпеки володіння вогнепальною зброєю.

Очікується, що вже в травні Девід Холлс виступить на суді над іншими фігурантами справи — актором Алеком Болдуїном та зброярем фільму Ханною Гутьєррес Рід, яких звинувачують у ненавмисному вбивстві.

Алек Болдвін застрелив українку: коротко

  • У жовтні 2021 року під час зйомок вестерну "Іржа" від пострілу актора Алека Болдвіна загинула кінооператорка з України – 42-річна Галина Гатчінс. Її довезли до лікарні, проте врятувати не вдалося.
  • Крім того, під час пострілу осколки кулі розлетілися і, окрім операторки, потрапили ще й у режисера Джоела Соуза. Йому поранило ключицю, однак з ним все добре.
  • 31 січня Алека Болдвіна офіційно звинуватили у ненавмисному вбивстві українки Галини Гатчінс.
  • Родичі загиблої Галини Гатчінс зараз проживають в Київські області. Мати працює медсестрою у відділенні невідкладної допомоги та допомагає пораненим військовим. Тому родина звернулася з проханням фінансово компенсувати їм збитки за недбалість і навмисне заподіяння емоційного стресу.