Раніше актору загрожувало 5 років ув'язнення за ненавмисне вбивство Галини Гатчінс на знімальному майданчику. Проте прокурори помякшили звинувачення – тепер Болдвіну загрожує 18 місяців ув'язнення.

Важливо Батьки й сестра Галини Гатчінс подали до суду на Алека Болдвіна: "Вимагають компенсацію"

Все через те, що проти Алека Болдвіна зняли звинувачення щодо вогнепальної зброї, яка передбачає обов'язковий 5-річний термін.

Це допомогли зробити його адвокати. "Прокуратура зробила елементарну юридичну помилку", – заявив один з них. Вони стверджують, що використання вогнепальної зброї у справі проти Болдвіна було неконституційним, оскільки порушувало положення конституції США, що забороняє заднім числом змінювати юридичні покарання за дії.

Актору, якого все ще можуть визнати винним у ненавмисному вбивстві, тепер загрожує до 18 місяців ув'язнення, якщо провину доведуть.


Алек Болдвік застрелив українку Галини Гатчінс / Колаж 24 Каналу

Алек Болдвін застрелив українку: коротко

  • У жовтні 2021 року на ранчо Бонанза-Крік під час зйомок вестерну "Іржа" від пострілу актора Алека Болдвіна загинула кінооператорка з України – 42-річна Галина Гатчінс. Її довезли до лікарні, проте врятувати не вдалося.
  • Крім того, під час пострілу осколки кулі розлетілися і, окрім операторки, потрапили ще й у режисера Джоела Соуза. Йому поранило ключицю, однак зараз він себе почуває добре.
  • 31 січня Алека Болдвіна офіційно звинуватили у ненавмисному вбивстві українки Галини Гатчінс.
  • Родичі загиблої Галини Гатчінс зараз проживають в Київські області. Мати працює медсестрою у відділенні невідкладної допомоги та допомагає пораненим військовим. Тому родина звернулася з проханням фінансово компенсувати їм збитки за недбалість і навмисне заподіяння емоційного стресу.