Дізнайтесь, для чого створили цей проєкт та цікаві факти, які точно здивують вас, на сайті 24 Каналу.

Дивіться також 5 іспанських серіалів на Netflix, від яких не можна відірватися

Проєкт "Герой" створили за підтримки УКФ

Ця робота відкриває перед глядачем неймовірні історії захисників України, які отримали високе визнання держави, здобувши звання Героя України. 8 історій справжніх військових, які детально розповідають про виклики та складні рішення, діляться перемогами та втратами. Коментарі їхніх бойових товаришів розкривають особистість героя з різних ракурсів. Реконструкція подій і реальні кадри з бойових дій допомагають глядачеві максимально реалістично уявити історії цих хоробрих військових, які справедливо стали героями для своєї країни.

Проєкт "Герой": дивіться онлайн

Цікаві факти про проєкт "Герой"

  • Для реалізації зйомки документального проєкту "Герой" знімальна група проїхала 2000 кілометрів.
  • Команда була в безпосередній близькості до ворожого обстрілу одного з населених пунктів, а саме обстрілу ракетами С300.
  • На коптер знімальної групи здійснив вплив ворожий РЕП, внаслідок чого дрон був примусово посаджений, але його вдалося знайти.
  • Зйомкам проєкту "Герой" сприяв безпосередньо головнокомандувач ЗСУ Валерій Федорович Залужний своїм особистим дорученням.
  • Перебуваючи у 24-тій окремі механізованій бригаді, творча група прокидалася о 7:00, тому що командир бригади Іван Голішевський слухав українські пісні, а саме – твори Іво Бобула. Тому знімальна група звернулася до співака з проханням записати мотиваційне відео для командира і всієї його бригади. І артист залюбки погодився.