Фільм "Гнів людський" від Гая Річі став однією з найочікуваніших новинок Голлівуду. На великі екрани в Україні цей екшен вийде 22 квітня. Чого очікувати глядачам від цієї роботи Гая Річі – дізнавайтесь у матеріалі.

Цікаво Джош Гартнетт зізнався, чому відмовився від ролі Бетмена та кого зіграв у трилері Гая Річі

"Гнів людський": сюжет і трейлер

Всі події в екшені відбуваються у Лос-Анджелесі, тому не дивно, що саме в цьому місті проходили зйомки. Цікаво, що це перший досвід для Гая Річі: до цього режисер обирав інші локації в Європі, США та Канаді.

За сюжетом, місто сколихнула серія пограбувань інкасаторів. Грабіжники діяли, як злагоджений механізм, а тому без проблем заволоділи мільйонами доларів. Знайти злочинців візьметься загадковий герой Гілл, який має свої мотиви у цій справі. І сумнівів не виникає: коли месник вистежить зловмисників, їм не уникнути гніву людського.

Головну роль у стрічці отримав Джейсон Стейтем, який вже є зіркою екшенів. Тому на глядачів чекає чимало видовищних бійок, які частково можна побачити у трейлері.

"Гнів людський": дивіться перший трейлер

Більше про фільм Потужна історія з видовищним екшеном: чому варто переглянути фільм Гая Річі "Гнів людський"

Акторський склад фільму "Гнів людський"

Це не вперше Гай Річі співпрацює з Джейсоном Стейтемом. На їхньому рахунку вже є стрічки "Карти, гроші, два стволи" та "Великий куш".

Я зрозумів, що це ідеальний сюжет для нашого з Джейсоном возз'єднання. Історія, в якій неминуче насильство, брутальність, агресія, але також і тема гріха, помсти, усвідомлення правди перед самим собою. В основі нашого фільму – дуже потужна історія,
– розповів Гай Річі.


"Гнів людський": постер до фільму / Фото Пресслужба

Також головні ролі у фільмі "Гнів людський" отримали:

  • Джейсон Стейтем
  • Скотт Іствуд
  • Джош Гартнетт
  • Голт МакКеллені
  • Едді Марсан
  • Лаз Алонсо