Як повідомило джерело, Дон Хьок зізнався, що незадовго до ідеї зняти "Гру в кальмара", він написав сценарій саме для фільму. Однак картина так і не побачила світ, що залишило режисера в нестабільній матеріальній ситуації.
Не пропустіть Офіційно: "Гра в кальмара" – найпопулярніший серіал на Netflix за всю історію сервісу
Він почав вивчати та досліджувати особливості ігор на виживання та на смерть. Адже він сам уявляв, що в них бере участь, заради того, щоб виправити своє фінансове становище. В кінцевому народилася ідея відомого вже проєкту, а перший сценарій був написаний спеціально для повнометражної картини ще у далекому 2009-му році.
Я читав історії про цих боржників, що вступають в небезпечні для життя змагання, і вони захопили мене, адже я сам зазнавав фінансових труднощів. Я навіть подумав, що міг би погодитися на участь в такій грі, якби вона існувала, щоб заробити багато грошей і вибратися з цієї жахливої ситуації. І тоді мені спало на думку: "Ну, я режисер. Чому б мені просто не зняти фільм з таким сюжетом?". Ось так все і почалося,
– підсумував режисер найвідомішого серіалу Netflix.
Прем'єра серіалу "Гра в кальмара" відбулась 17 вересня 2021 року. Менше ніж за місяць проєкт встиг сколихнути світ, адже про нього пишуть усі найвідоміші видання та активно обговорюють у соцмережах.
"Гра в кальмара" 2021: дивіться трейлер серіалу
Що відомо про вплив "Гру в кальмара" на суспільство
- "Гра в кальмара" вплинула на продажі бренду взуття Vans, які зросли на 7800%: у чому причина – дізнавайтесь у матеріалі Fashion 24.
- Видання Bloomberg визнало, що серіал "Гра в кальмара" врятувала економіку Південної Кореї в час пандемії.
- Напередодні Дня захисника та захисниці України з офіційного акаунту у твітері Україна потролила Росію, запропонувавши зіграти у "Гру в кальмара".
- В Іспанії пропонують пожити у копії декорацій штаб-квартири із серіалу "Гра в кальмара".