Роль Сари Рамірес в перезапуску "Секс і місто"

У перезапуску "Секс і місто" Сара Рамірес зіграють небінарну людину (яка не відносить себе ні до чоловічої, ні до жіночої статті) – Че Діаса.

Це цікаво Від містера Біга й Шарлотти до Ейдана й Стіва: хто зіграє в перезапуску "Секс і місто"

Вони перевтіляться в коміка, які "пропагують прогресивні погляди на гендерні ролі". Про це повідомляє видання Deadline з посиланням на виконавчого продюсера картини Майкла Кінга. Відомо, що Сара Рамірес приєднається до інших акторів, які раніше знялися у кінострічці.

сара рамірес
У перезапуску серіалу "Секс і місто" з’явиться перший небінарний персонаж / Фото Vulture

Героїня Сари Джесіки Паркер Керрі Бредшоу буде частою гостею на шоу коміка Че Діаса, звертаючись до нього в середньому роді.

Сара – єдиний у своєму роді талант, який однаково добре розбирається в комедіях і драмах. Ми схвильовані і натхненні цим новим персонажем в серіалі,
– сказав продюсер Майкл Патрік Кінг.

Перезапуск "Секс і місто" складатиметься з 10 епізодів. Зйомки заплановано на літо, і вони будуть відбуватися в Нью-Йорку.

Читайте Нові серії "Секс і місто" будуть без Саманти: реакція Кім Кетролл на майбутні зйомки

Імовірно, прем’єра серіалу відбудеться в кінці 2021-го або на початку 2022 року.

Що відомо про Сару Рамірес

Сара Рамірес – американська акторка і співачка мексиканського походження. Лауреатка премії "Тоні" у 2005 році за виступ у мюзиклі "Спамалот". Вона найбільш відома за роллю лікарки Келлі Торрес у тривалому серіалі каналу ABC "Анатомія пристрасті".