Улюбленець мільйонів Роббі Колтрейн помер у зв’язку з різними проблемами зі здоров’ям. Одна із хвороб, з якими він боровся упродовж останніх років, – це сепсис.

Читайте ще Мільйони глядачів далі говорять про нього, – Кондал вражений реакцією глядачів на "Дім Дракона"

Причина смерті Роббі Колтрейна

Зірка "поттеріани" мав інфекційні захворювання, проблеми із серцево-судинною системою та боровся з ожирінням. Втім, причиною смерті стала поліорганна недостатність.

У свідоцтві про смерть Колтрейна йдеться зокрема про боротьбу з сепсисом, інфекцією нижніх дихальних шляхів та про атеросклероз судин серця. Крім цього, актор страждав від діабету.

Відомо, що у 2019 році він опинився в інвалідному візку через гострий остеоартрит. Це дегенеративна хвороба суглобів, яка розвивається внаслідок руйнування суглобового хряща й ушкодження інших тканин суглоба.

Що відомо про Роббі Колтрейна

Британський актор знявся у багатьох фільмах, серед яких:

  • "Дванадцять друзів Оушена";
  • "І цілого світу замало";
  • "Золоте око";
  • "Із пекла";
  • "Брати Блум";
  • "Мона Ліза" та інші.

Найбільше Колтрейн запам’ятався глядачам роллю Геґріда у фільмах про Гаррі Поттера. "Роббі, мабуть, найкраще запам'ятають протягом наступних десятиліть як Геґріда. Роль, яка приносила радість і дітям, і дорослим, щотижня викликала потік листів від шанувальників протягом 20 років",
– сказала агентка актора.

Нагадаємо, Роббі Колтрейн помер у п'ятницю, 14 жовтня. Актор перебував у лікарні під наглядом медиків, але вони не змогли врятувати його життя.