Вчора ввечері американська телевізійна академія в Лос-Анджелесі оголосила перелік номінантів на щорічну премію Еммі. У категорію "Видатний документальний або спеціальний випуск" потрапило також ток-шоу United Shades Of America з Камау Беллом, "Мій наступний гість не потребує представлення з Девідом Леттерманом", "Стенлі Туччі: У пошуках Італії" і документальний серіал Vice.

До теми "Корона" і "Мандалорець" розділили перше місце: оголосили номінантів на Еммі-2021

На 73-ю премію Еммі претендують телешоу, що вийшли у прайм-тайм у період із 1 червня 2020 по 31 травня 2021 року. Нагородження переможців премії відбудеться 19 вересня о 15:00 за київським часом.

Інтерв'ю Опри Вінфрі з Меган Маркл і принцом Гаррі: дивіться відео

Що відомо про інтерв'ю Гаррі та Меган для Опри?

  • Вперше про запис інтерв'ю представників королівської сім'ї стало відомо 16 лютого. Тоді ж у ЗМІ промайнула інформація, що Букінгем розлютився через це і королева хотіла позбавити пару усіх королівських привілеїв. Втім, це і так сталось, але у зв'язку із повноцінним відходом Меган та Гаррі із королівської сім'ї.
  • На думку джерела, близького до подружжя, Меган дала інтерв'ю Опрі Вінфрі, тому що хотіла повернути собі голос через недостатню кількість волі.
  • У мережі також стало відомо про реакцію Кейт Міддлтон і принца Вільяма на інтерв'ю. Вони тоді були абсолютно не в захваті від такої новини, особливо на тлі хвороби 99-річного принца Філіпа.

Читайте також Як герцоги Кембриджські ставляться до виходу інтерв'ю Меган та Гаррі

Про що говорили в інтерв'ю принц Гаррі та Меган Маркл

Меган Маркл розповіла:

Принц Гаррі зазначив:

  • про стосунки з батьком і братом;
  • що після відходу від монархії вони залишилися без матеріальної підтримки королівської родини.