Глядачі враженні не тільки образом Буллок у фільмі, а й цікавим акторським складом, зокрема роллю Віоли Девіс. Шанувальники вважають, що фільм може заслуговувати Оскара.

Якщо ви пропустили "Останній найманець": Держкіно офіційно пояснило ситуацію щодо виплат для Netflix

Чим вразив трейлер драми "Непрощена"

У ролику нам показали, як головна героїня Руф Слейтер (Сандра Буллок) звільнилася із в’язниці, відсидівши 20 років за вбивство полісмена. Про причини такого вчинку судити з трейлеру ми не можемо, але за офіційним синопсисом це ніби-то пов’язано з тим, що жінка намагалася захистити свою молодшу сестру. Зараз вона уже доросла і зустріч із колишньою засудженою організувати вкрай складно. Цьому перешкоджають прийомні батьки та чиновники. Крім того, Руф переживає не найкращий час: складно знайти роботу, житло, а ще життя ускладнює постійні погрози через телефон. Чим закінчаться ці всі випробування для героїні – страшенно цікаво. Чекаємо на прем’єру.

"Непрощена" 2021: дивіться трейлер

Акторський склад

Окрім Сандри Буллок та Віоли Девіс у фільму зіграють:

  • Джон Бернтал,
  • Вінсент Д'Онофріо.

Ще цікаво, що актриса Буллок бере участь у проєкті не лише як акторка, а й виступає продюсером стрічки. На роль Руф Слейтер також претендувала й голлівудська актриса Анджеліна Джолі.

Реакція глядачів

  • О, чоловіче, це буде потужно! Готується ще один Оскар;
  • Щойно побачив трейлер, і я знаю, що Сандра і Віола заслуговують ще одного Оскара;
  • Ще один фільм підняв настрій перед святами;
  • Треба глянути... начебто багатонадійний фільм. Сандру обожнюю ще з часів показів "Міс Конгеніальність", "Гравітація". Вона – моя улюблена актриса. Чекаю з нею щось ще класніше, вже досить довго. Сподіваюся, не обдурюся в очікуванні та не розчаруюся, як буває останнім часом все частіше.