Власні ідеї молоді українки розвивали під час участі в освітньому курсі "Урбаністика", який громадська організація STEM is FEM реалізовувала в межах програми "Мріємо та діємо". Про це 24 Каналу повідомила пресслужба.

Дивіться також Травневі прем’єри на Netflix українською: повний список фільмів та серіалів

Іванна Сахно звернулася до дівчат, які розробили проєкти відбудови України

Я знаю, що вам довелося пройти нелегкий шлях, і ваші успіхи є плодом важкої праці та безлічі викликів, які ви здолали. Але ваше прагнення до відкриття нового надихають мене, оскільки ви є теперішнім та майбутнім України,
– зазначила у своєму зверненні американська та українська акторка Іванна Сахно.

Окрім Іванни Сахно, українців підтримали:

  • американський астронавт Скотт Келлі,
  • переможниця Євробачення-2013 Еммелі де Форест,
  • солістка гурту Within Temptation Шерон дел Адель,
  • перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

Вони записали звернення, у якому привітали дівчат із закінченням освітнього курсу та подякували за те, що ті вже сьогодні замислюються над майбутнім України. Відео було створене завдяки співпраці з комунікаційною компанією TRUMAN.

Світові зірки підтримали українських дівчат, які розробили проєкти відбудови зруйнованих війною міст: дивіться відео

"У STEM is FEM ми боремось зі стереотипами, які заважають дівчатам обирати ті сфери, які їм до душі. За допомогою “Урбаністики” ми хочемо показати, що жінки мають бути залучені в процес відбудови українських міст. Що жінки можуть робити наші міста більш комфортними, доступними та функціональними. І для нас важливо бачити таку підтримку з усіх куточків світу", — наголосив ініціатор STEM is FEM та засновник Roosh Сергій Токарєв.