Та, на щастя, акторці уже краще і вона поділилась, як святкувала Новий рік цьогоріч. Читайте в матеріалі, хто склав компанію Катерині Тишкевич, він чого відмовилась знаменитість та яке бажання загадала на 2024 рік.

Радимо 5 культових фільмів, які змотивують почати новий рік з чистого аркуша

Як зустріла Новий рік Катерина Тишкевич

На сторінці в інстаграмі Катерина поділилась, як вона відзначила початок 2024 року. Компанію Катерині Тишкевич склав її чоловік, актор Валентин Томусяк. Пара вирішила святкувати Новий рік у затишку вдома, відмовившись від гучних вечірок. Закохані провели цей час тільки одне з одним.

Скриншот
Катерина Тишкевич і Валентин Томусяк / Скриншот

І не дивно, оскільки нещодавно Катерину Тишкевич виписали з лікарні, де лікарі боролись за її життя.

Від традиційних елементів новорічного декору Катерина та Валентин відмовилися. Знаменитості вирішили не встановлювати та не прикрашати ялинку у своєму домі; замість цього, домашню рослину прикрасили новорічними іграшками.

Скриншот
Катерина Тишкевич та Валентин Томусяк / Скриншот

Катерина відзначила, що її найбільше бажання на 2024 рік, як і в кожного свідомого українця сьогодні – це перемога України над російськими окупантами.

2024 – на тебе великі надії. Єдине бажання на всіх – перемога,
– написала акторка.

Катерину Тишкевич нещодавно виписали з лікарні

Українська акторка потрапила в реанімацію через сепсис, який виявили у неї згодом. Лікарі боролись за її життя, і родина акторки витратила значні кошти на цю боротьбу, навіть звертаючись за допомогою до фанатів зірки.

Утім не даремно, оскільки вже сьогодні Катерина перебуває вдома, проходить реабілітацію та вірить в краще майбутнє для себе та для нашої країни.