Причина заміни Катерини Вербицької

Автори 3 сезону "Кріпосної" підтвердили, що Катерина Ковальчук не повернеться до своєї ролі. Після цього у мережі виникло чимало розмов про звільнення та причини змін в акторському складі. Розвіяла їх сама Катерина Ковальчук, яка написала звернення в інстаграмі.

Читайте також Немає такого місця як Україна, – у пародії "Смерть 2020-му" зробили скандальну заяву

Актриса зізналась, що не хотіла прощатись з проєктом "Кріпосна", однак не змогла домовитись з авторами серіалу. Які саме спірні питання не вдалось залагодити Катерині Ковальчук, наразі невідомо.

"Я не відмовлялася від зйомок, навпаки – дуже хотіла подарувати вам продовження історії Катерини. Але, крім мого бажання, є багато інших факторів, які перешкодили цьому. На мій превеликий жаль, до такого результату привела недомовленість сторін, а не моє особисте "небажання"!" – заявила вона.


Катерина Вербицька у серіалі "Кріпосна" / Фото Instagram / @katerinakovalchyk

Окрім цього, Катерина Ковальчук спростувала чутки, що її звільнення з проєкту було пов'язане з порушенням закону і відвідуванням окупованого Криму. Актриса наголосила, що це "абсолютна брехня".

"Кріпосна" 3 сезон: хто замінить Катерину Ковальчук

Наразі на роль Катерини Вербицької з "Кріпосної" затвердили російську актрису театру і кіно Соню Прусс. За словами шоуранерки Тали Пристаєцької, кастинги проходили дуже складно, оскільки на роль претендували 400 актрис. Водночас глядачі побачать зовсім іншу історію персонажа, тому росіянка, за їхніми словами, ідеально підійшла до нового образу.

Коли ми побачили проби Соні, з перших хвилин зрозуміли: "Ось вона, наша нова Катя!" У ній чітко видно характер. Це саме та Катя, яка пройшла довгий і складний шлях, – наголосила шоуранерка.

Дізнавайтесь більше Новий сезон "Кріпосної": хто зіграє головну роль Каті Вербицької

Зазначимо, що і Катерина Ковальчук народилась у Росії. У своїй заяві вона лаконічно прокоментувала затвердження своєї колеги на роль Каті Вербицької.

"Побажаймо новій актрисі Соні Прусс великого успіху! І припиніть, будь ласка, обмовляти і спекулювати на цій ситуації", – додала актриса.