Шоуранерка серіалу Тала Пристаєцька розповіла, що було досить складно знайти акторку на роль центральної героїні телестрічки. Соню Прісс обрали з 400 претенденток, повідомляє СТБ.

Цікаво Як змінилось кіновиробництво в Україні у 2020 році: дані Олександра Ткаченка

За її словами, кастинг тривав довго, адже на цю роль важливо було знайти акторку, яка втілить неймовірну витонченість і дівочу тендітність разом зі загартованим характером.

Ми шукали скрізь, де могли, в початковий список потрапило 400 імен. Потім ми звузили коло до 150. І коли ми побачили проби Соні, з перших хвилин зрозуміли: "Ось вона, наша нова Катя!". У ній чітко видно характер. Це саме та Катя, яка пройшла довгий і складний шлях,
– пригадала Тала Пристаєцька.

Шоуранерка "Кріпосної" наголосила, що в продовженні глядачі побачать вже нову історію головної героїні. Відтак її зовсім не можна порівнювати з тією Катею, яка була в попередніх сезонах.

"Катя вже не та юна беззахисна дівчина, якою була раніше. Вона точно знає ціну свободи", – поділилася враженнями про свого персонажа Соня Прісс.

Раніше роль Каті Вербицької виконувала російська, українська та американська акторка Катерина Ковальчук. На своїй інстаграм-сторінці вона опублікувала пост, в якому розповіла детально, чому пішла з проєкту.

Артистка зазначила, що не завжди розуміння кінокомпанії і продюсерів збігаються з проханнями акторів. "Нам не вдалося знайти спільну мову", – наголосила вона.

Що відомо про акторку Соню Прісс

Соня Прісс – 25-річна російська акторка кіно та театру. У 2020 році вона закінчила Російський державний інститут сценічних мистецтв.

У її творчому доробку – зйомки в 12 кінофільмах. Найвідоміші з них – "Срібні ковзани" та "Друге перше кохання".