Редакція Кіно 24 зібрала добірку фільмів, де фінал змінює все.

Читайте також Фіаско серед шедеврів: 8 культових фільмів, що провалились у прокаті

"Шоу Трумана", 1998 рік

Джим Керрі відомий завдяки своїм ролям у комедійних фільмах, але "Шоу Трумана" став для актора першою серйозною стрічкою.

Головний герой Труман жив своїм життям і навіть не підозрював, що він є зіркою телешоу, а його життя завжди під ковпаком телевізійників. Що обере головний герой: жити в тепличних умовах або ж поринути з головою у реальне життя?

Сюжет насичений, непередбачуваний і зацікавлює з перших хвилин.

Дивіться відео: трейлер до фільму "Шоу Трумана" з Джимом Керрі

"Шосте відчуття", 1999 рік

Містичний фільм, який розповідає про один випадок з лікарської практики дитячого лікаря-психіатра Малколма Кроу. У лікаря помирає пацієнт.

Тому весь свій час психіатр присвячує новому пацієнту Коулу Сіеру, який сумує за батьком. Але маленький пацієнт не одразу розповідає, що насправді його мучить і лякає. Чи зможе лікар допомогти хлопчику – дивіться в фільмі.

Дивіться відео: трейлер до фільму "Шосте відчуття", яке вийшло на екрани у 1999 році

"11-11-11", 2011 рік

Режисери трилерів і жахів неодноразово звертались до містичних чисел. Наприклад, число диявола – 666. Але у фільмі 11-11-11 все крутиться навколо двох одиниць.

Відомий письменник детективів Джозеф Крон разом з родиною потрапив у аварію. Він чудом залишився живим і неушкодженим. У цей же день він дізнається від брата про те, що їх батько повинен померти. Джозеф їде у Барселону. Поступово головний герой розуміє, що в його житті дуже багато числа 11.

11.11.11 – це попередження. Це дата, пов'язана з чимось містичним, про що було написано зашифроване послання в молитвениках декількох великих світових релігій. Сюжет фільму рясніє гострими відчуттями.

Дивіться відео: наскільки може бути містичним звичайне число

"11:14", 2003 рік

Невелике провінційне місто Міддлтон, мешканці якого стали свідками найнеймовірніших подій, які неможливо передбачити, а тим паче пояснити.

Що може трапитися о 11:14? Цей фільм доводить, що "все"!

Дивіться відео: трейлер до фільму "11:14"

"Інші", 2001 рік

Межа між світом живих і світом мертвих дуже тонка. Це доводить фільм "Інші".

Британія, середина 40-х, Грейс Стюарт відвозить своїх дітей на острів Джерсі. Її чоловік не повертається з війни. Тому вона разом із дітьми проживає в старовинному готичному особняку.

Її діти страждають від незвичайної алергії: вони не можуть перебувати на сонячному світлі. Через це в особняку завжди запнуті фіранки та щільно зачинені двері. Грейс виховує дітей у суворих релігійних правилах. Згодом виявилось, що в будинку вони не самі. Навколо почало відбуватися щось дивне та незрозуміле.

Дивіться відео: наскільки тонка межа між світом живих і мертвих

"Таємне вікно", 2004 рік

Талановитий та успішний письменник Морт Рейні переживає важкий період у своєму житті. Йому зрадила дружина та він вирішує переїхати за місто й у тиші сільського життя боротися із творчою кризою.

Однієї ночі до його будинку вривається незнайомець та пред'являє письменнику обвинувачення у плагіаті. Після словесної перепалки, незнайомець покидає дім. Морт Рейні раптово виявляє пропажу – зникає рукопис його книги. Що буде робити письменник і до чого тут вікно – дивіться у фільмі.

Дивіться відео: трейлер до фільму "Таємне вікно" з Джонні Деппом

"Рокове число 23", 2007 рік

Книга "Номер 23" змушує головного героя відчувати постійне дежавю. Всі події, які були описані в романі, турбують Волтера, а число 23 починає його переслідувати.

Чоловік вирішує відкрити таємницю чортового числа, адже інакше він з'їде з глузду. Для того, щоб знайти істину, йому доведеться пройти не одне коло пекла, яке складається зі спогадів.

Дивіться відео: трейлер до фільму про число 23, яке переслідує персонажа Джима Керрі

"Гра у хованки", 2019 рік

Чорна комедія "Гра у схованки" розповідає про сімейні традиції родини де Домас. Грейс виходить заміж за юнака Даніеля де Домас. У день весілля зазвичай влаштовують гру в хованки, під час якої вся родина шукає наречену.

Чим обернеться невинна гра для Грейс і чи зможе вона вижити – дивіться в фільмі.

Дивіться відео: трейлер до фільму "Гра у хованки"

"Імла", 2017 рік

На невелике містечко штату Мен опустився густий туман. Художник Девід Дрейтон разом із 5-річним сином у цей момент перебувають у супермаркеті. Покупці вирішують перечекати імлу в магазині, але густий туман ховає в собі чудовиськ.

Яке рішення прийме Дрейтон?

Дивіться відео: трейлер до фільму "Імла"