Автори нової екранізації наразі не повідомляють про дату початку зйомок та релізу. За інформацією Deadline, режисером фільму стане Марк Форстер, який раніше працював у проєкті "Крістофер Робін" та над іншими стрічками в жанрі комедії, драми, екшн.

Зверніть увагу Коли на кону життя: добірка психологічних драм про ігри на виживання

"Чоловік на ім'я Уве": що відомо про книгу та її першу екранізацію

Варто зазначити, що роман став літературним дебютом популярного шведського письменника, журналіста та блогера Фредріка Бакмана. Бестселер побачив світ у 2012 році й одразу став улюбленим багатьох. Як повідомляє The New York Times, за перші чотири роки книгу продали накладом понад 2,8 мільйона примірників у всьому світі.

Картина, яку автор зобразив у цій книзі, – зворушлива, іронічна, втім, мудра; розповідає про людей, які з різних причин стали неважливими соціуму. Історія про те, як важливо просто бути собою й не завжди шукати сенс життя.

Головний герой настільки переймається своїм буттям, що, вийшовши на пенсію та переживши смерть дружини, намагається вчинити самогубство. Іронія в тому, що кожного разу, коли він пробує це зробити, щось йому перешкоджає.


Книга "Чоловік на ім'я Уве" / Фото з Якабу

У 2015 році шведський режисер і сценарист Ханнес Холм вирішив зняти однойменний фільм про будні старого чоловіка-буркотуна. Деякі шанувальники світу кіно пишуть, що стрічка ніколи не зрівняється з книгою, а інші вважають її чудовою, чуттєвою і сповненою справжніх, непідробних емоцій.

Цікаво Ніколас Кейдж назвав найулюбленіший фільм, у якому зіграв головну роль

На сайті IMDb фільм має рейтинг 7,7 із 10, а на Rotten Tomattoes – 91 %. Це хороші показники, сподіваємося, що голлівудська екранізація із Томом Генксом у головній ролі не розчарує глядачів.

"Чоловік на ім'я Уве" 2015: дивіться трейлер драми

Нагадаємо, нещодавно вийшов науково-фантастичний драматичний фільм "Фінч". Картина вражає сюжетом, адже розповідає про постапокаліптичний період. Окрім Тома Генкса, двох роботів і собаки там більше нікого немає. І це не дивно, за сюжетом стрічки всі люди загинули внаслідок апокаліпсиса, а Фінч – остання людина на планеті. Надзвичайно сильний, зворушливий і особливий фільм. Якщо ви ще не бачили, рекомендуємо!