В інтерв’ю для 24 Каналу Анна Мачух розповіла про розвиток українського кіно під час війни. Вона зауважила, що в Україні активно розвивається комедійний жанр, наприклад, вже наступного місяця ми побачимо стрічку Антоніо Лукіча "Люксембург, Люксембург". А нещодавно фільм за сценарієм Ірени Карпи "Сусідка" став найкасовішою стрічкою. Але що не так із комедією-караоке "Похорони Путіна" – йдемо далі.

Дивіться також 6 довгоочікуваних фільмів, які виходять в кіно 9 березня: цікава добірка прем’єр

За словами Анни Мачух, українці часто звертаються до гумору, аби відрефлексувати драматичні події, або щоб відволіктися від трагічної реальності та отримати розрядку мозку. "Проте, в площині виробництва аудіовізуального контенту ми маємо велику прогалину в етичному питанні. Часто творці не замислюються над впливом того чи іншого твору на аудиторію, вважають, що глядач має попит на подібні проєкти ("Похорони Путіна" – 24 канал). Втім, це не зовсім так", – сказала Мачух.

Не можна вважати глядача дурним та неосвіченим, щоб пропонувати йому такий продукт. Адже культура має на меті формувати та посилювати ідентичність нації, виховувати її смаки. А такі проєкти, які ви зазначили, не мають нічого спільного з культурою. Це радше фоновий контент дуже низької якості, який створюється задля переглядів та лайків,
– продовжила вона.

Творці комедії зазначали, що зйомки мають відбутися весною та літом, а кошти на цей проєкт "збираюсь всією країною". Генеральним продюсером шоу виступив Юрій Горбунов, а режисером Микола Куцик, за плечима якого робота над проєктами "Великі Вуйки", "Останній москаль" та "Скажене весілля".

У майбутній комедії зіграють такі актори:

  • Олексій Арестович;
  • Юрій Горбунов;
  • Світлана Тарабарова;
  • Співачка Квітка;
  • Андрій Мацола;
  • Бампер і Сус.

"Похорони Путіна": дивіться тизер