Дебют Кортні Кардашян в кіно

Відомо, що Кортні Кардашян вже підписала контракт на зйомки романтичної комедії. Про це вона зізналась в інстаграмі, опублікувавши фото, на якому постала у стильному і звабливому вбранні на ліжку. Так американська зірка перечитувала сценарій до стрічки "Це все вона" і вже вживалась у запропоновану роль.

Дивіться також 5 популярних серіалів 2020 року, які повпливали на світові тренди

У наступному дописі Кортні Кардашян зізналась, що одним проєктом вона не обмежиться. Разом зі своїми родичами зірка візьме участь у проєкті стрімінгової платформи Hulu.

Цікаво Джордж Клуні схуд на 11 кілограмів заради ролі: фото актора зі зйомок

Що відомо про фільм "Це все вона"

Вперше стрічка "Це все вона" вийшла на екрани у 1999 році та стала однією з найпопулярніших у мережі. Фільм розповідає про красеня Зака Сайлера, який сперечається з друзями та б'ється об заклад, що зробить навіть з непривабливої дівчини королеву балу. І друзі обирають для впевненого парубка "жертву" – Лейні. Дівчина не має привабливих речей та приділяє більше часу навчанню, аніж зовнішності. Тому завдання у Зака нелегке, адже Лейні є більш привабливою і цікавою, аніж він думав.

"Це все вона": дивіться фрагмент фільму

У 2021 році відбудеться перезапуск знаменитого ромкому. Яку ж роль отримала Кортні Кардашян, наразі невідомо. Водночас представники стрічки розсекретили імена головних акторів. Так, у рімейку "Це все вона" зіграють Едісон Рей і Теннер Б'юкенен. Цього разу головною героїнею стане популярна дівчина у школі, яка буде робити з однокласника короля балу.