Свою відмову актор аргументував гіркими спогадами про витівку Вілла Сміта на Оскарі-2022. Тоді Кріс Рок невдало пожартував про дружину Сміта, який зіграв у "Королі Річарді", за що отримав ляпаса.

Читайте також Кінопрем’єри вересня 2022: які фільми покажуть у перший місяць осені

Кріс Рок відмовився бути ведучим на Оскарі-2023

Як повідомляє The Hollywood Reporter, про відмову проводити наступну церемонію вручення Оскара Кріс Рок розповів під час свого великого виступу у місті Фінікс у штаті Арізона. Під час своєї промови актор натякнув про інцидент на Оскарі-2022.

Вілл Сміт вдарив Рока: дивіться відео, як це було

Нагадаємо, Вілл Сміт нещодавно публічно просив вибачення за свою поведінку, за яку йому соромно. У 5-хвилинному відео головний герой фільму "Король Річард: Виховуючи чемпіонок" визнав, що зробив помилку.

Я зв'язався з Крісом, і я отримав повідомлення, що він не готовий говорити, а коли буде готовий, то зв'яжеться. Отже, я скажу тобі, Крісе, я перепрошую в тебе. Моя поведінка була неприйнятною, і я тут, коли ти будеш готовий поговорити,
– зазначив Вілл.

Вілл Сміт просив вибачення у Кріса Рока: дивіться відео

Пізніше Рок відреагував на слова Вілла Смітта: "Всі намагаються бути чортовими жертвами. Якщо всі заявляють, що вони жертви, ніхто не почує справжніх жертв. Навіть мене ляснув Сміт, а я пішов на роботу наступного дня".

Скандал з Віллом Смітом на Оскарі: що варто знати

Перед врученням нагороди за найкращий документальний фільм колишній ведучий Оскара Кріс Рок грубо пожартував із приводу облисіння дружини Сміта Джади Пінкетт-Сміт. Він сказав, що не може дочекатися, коли побачить її у фільмі "Солдат Джейн 2".

Потім актор Вілл Сміт увірвався на сцену і вдарив Рока, а пізніше вигукнув: "Не кажи імені моєї дружини своїм грьобаним ротом!". Після цього Сміт отримав нагороду за найкращу чоловічу роль за виконання ролі Річарда Вільямса у спортивній драмі "Король Річард".

Після скандалу на Оскарі, Netflix призупинив роботу над майбутнім бойовиком під назвою "Швидкий та вільний" (Fast & Loose). Вілл Сміт у ньому мав зіграти головну роль.