Заява Джемми Артертон

Актриса зіграла у "бондіані", коли їй було всього 21. Як Джемма Артертон згадала в інтерв'ю The Sun, тоді вона ще не мала стабільного доходу і повинна була оплачувати кредити за навчання в Королівській академії драматичного мистецтва. Скрутне фінансове становище мотивувало дівчину ходити на проби та все ж здобути роль Стробері Філдс у "Кванті милосердя".

Для справжніх фанатів Ви будете шоковані, – Рамі Малек розповів про фільм "007: Не час помирати"

На кастингу побували близько 1,5 тисяча дівчат, які мріяли стати "дівчиною Бонда". Однак продюсери вирішили віддати роботу Джеммі Артертон.

"На початку своєї кар'єри я була бідна, як церковна миша, і щаслива просто працювати і заробляти на життя. Мене досі критикують за те, що я прийняла рішення зніматися в "Кванті милосердя", але мені було 21, у мене був студентський кредит, і, знаєте, це все ж був фільм про Бонда", – розповіла актриса.


"Квант милосердя": кадр з фільму / Фото IMDb

І хоч ця роль принесла Джеммі Артертон світову славу і можливість зніматись у топових стрічках Голлівуду, вона не в захваті від того, що підписала контракт. Актриса пояснила, що з віком побачила негативні сторони ролі Стробері Філдс. Зокрема, сексуалізацію "дівчат Бонда" і обов'язкові інтимні сцени.

Коли я стала старшою, зрозуміла, що з жінками Бонда відбувається так багато неправильного. Стробері просто треба було сказати: "Ні", і одягнути туфлі без підборів, – додала вона.


Джемма Артертон у фільмі про Джеймса Бонда / Фото People

"Квант милосердя": коротко про фільм

Фільм "Квант милосердя" вийшов на великі екрани у 2008 році та став 22-им за рахунком проєктом франшизи. У центрі подій був знаменитий Джеймс Бонд, який мав протистояти терористичній організації. Захистити людей агенту 007 було непросто, адже увесь час він мав бути попереду ЦРУ, терористів і лиходія Домініка Гріна.

"Квант милосердя" став одним з найкасовіших фільмів 2008 року та зібрав мільярди доларів від показу в кінотеатрах.

"Квант милосердя": дивіться трейлер до фільму