Папараці зробили перші фото на знімальному майданчику "Будинку Гуччі". На кадрах, відзнятих на відстані, можна побачити Леді Гагу, вбрану у білосніжну шапку з хутра та шубу. Окрім цього, на фото видніється і її колега по драмі – актор Адам Драйвер.

Дивіться також Буде кривавий екшн: Бреда Пітта сфотографували на зйомках нового бойовика – фото


Леді Гага і Адам Драйвер на зйомках / Фото Just Jared


Леді Гага на зйомках нової драми / Фото Just Jared


Леді Гага на офіційному фото зі зйомок / Фото Instagram / @ladygaga

Відомо, що Леді Гага отримала роль колишньої дружини дизайнера Патриції Реджані. Оскільки вона завжди була брюнеткою, перед зйомкою актриса змушена була розпрощатись з білявим волоссям та перефарбуватись. Вже з оновленим іміджем Леді Гага приїхала до Італії, де й відбуваються зйомки фільму "Будинок Гуччі".

"Будинок Гуччі": сюжет фільму

Режисером фільму виступив Рідлі Скотт. Він захотів екранізувати історію про вбивство знаменитого дизайнера і бізнесмена Мауріціо Гуччі. Що передувало нападу на власника модного дому Gucci та які наслідки смерть чоловіка мала на всіх його близьких – глядачі дізнаються вже в листопаді 2021 року. Саме на цей час планують презентацію фільму "Будинок Гуччі".

Леді Гага отримала досить непросту роль у стрічці. Все тому, що саме Патриція Реджіані була замовницею вбивства Гуччі. І на це в неї були свої причини: дизайнер ще у 1985 році під приводом відрядження поїхав з їхнього сімейного дому. Виявилось, у Гуччі була значно молодшу коханку, тому він без якихось пояснень покинув дружину та 2 дітей і більше не повернувся додому. Тільки у 1991 році подружжя офіційно розлучилось. За вбивство Гуччі Патриція потрапила до в'язниці, звідки достроково вийшла у 2016-му.

Акторський склад фільму "Будинок Гуччі":

  • Леді Гага
  • Адам Драйвер
  • Джаред Лето
  • Аль Пачіно
  • Джеремі Айронс
  • Джек Г'юстон
  • Рів Карні

Фільм знімають в Італії, де й відбулись реальні події, покладені в основу стрічки. Як видно на перших фото, вся знімальна група "Будинку Гуччі" дотримується карантинних вимог та навіть на відкритому повітрі носить захисні маски.