Режисер Девід Лоурі вже не один раз працював з компанією по розробці візуальних ефектів – Weta Digital. Результатами їх співпраці стали такі фільми, як "Дракон Піта", "Історія примари". Тепер Девід Лоурі та Ерік Сейндон ("Люди Х", "Ніч у музеї") працювали одразу над двома картинами: серпневою прем'єрою "Легенди про Зеленого лицаря", та фільмом наступного року "Пітер Пен і Венді".

Не пропустіть "Легенда про Зеленого лицаря": мережу збив з пантелику еротичний фрагмент з фільму

IndieWire повідомляє, що Ерік Сейндон описує їхню співпрацю над "Легендою про Зеленого лицаря" як створення "атмосферних ландшафтів та дивних персонажів".

Режисер та розробники про спецефекти "Легенди про Зеленого лицаря"

В "Легенді про Зеленого лицаря" нам обіцяють містичну та "галюцинаторну" адаптацію віршів про короля Артура 14-го століття про неробу сера Гавейна (Дев Патель), який ризикує головою, щоб заробити лицарське звання. Що ж, схоже, що розробники Weta все ж змогли втілити в життя довгу подорож героя в моторошній атмосфері Середньовіччя.

Це ідеальний фільм для створення візуальних ефектів. Він сходить майже до "Володаря кілець". Але важко повірити, що в першому було всього 250 кадрів з візуальними ефектами... Ми додавали їх, щоб допомогти Девіду розповісти історію, але не робити саму історію про візуальні ефект,
– запевнив Ерік Сейндон.

Сейндон також назвав найсюрреалістичніший момент в картині: епізод, де втомлений Гавейн зустрічає групу оголених жінок-гігантів, що йдуть туманною долиною. Лоурі намалював концепцію в розкадруванні, а Weta сфотографувала жінок по одній з усіх боків на сцені з зеленим екраном. Їх знімали за допомогою високошвидкісних камер зі швидкістю 90 кадрів в секунду, завдяки чому отримали сповільнену зйомку для правильної динаміки їх тіл. Їх згенерували посеред долини між горами в Новій Зеландії, використовуючи загальну аерофотозйомку, щоб відобразити потрібний розмір і масштаб. І вже тільки після цього допрацювали його, але лише для того, щоб забрати деякі виступи гір, які перекривали хід жінкам-гігантам.


Кадр з фільму "Легенда про Зеленого лицаря" / Фото A24

Це була не комп'ютерна графіка, а ефекти камери, які об'єднують безліч технічного забезпечення,
– запевнив Ерік Сейндон.

Що відомо про Weta Digital?

Weta Digital – це компанія, яка розробляє цифрові візуальні ефекти для кіно та телебачення. Заснована Пітером Джексоном, Річардом Тейлором та Джеймі Селкірком у 1993 році. Вони відомі своїми роботами над усіма частинами "Володаря кілець" та "Гоббіта", а також над іншими блокбастерами такими, як "Месники" та "Ліга справедливості".

Актори, яких побачимо у фільмі "Легенда про Зеленого лицаря"

  • Дейв Патель ("Мільйонер з нетрів"),
  • Алісія Вікандер ("Лара Крофт"),
  • Джоел Едгертон ("Великий Гетсбі"),
  • Шон Харріс (франшиза "Місія нездійсненна"),
  • Кейт Дікі ("Гра престолів"),
  • Ерін Келліман ("Сокіл та Зимовий солдат"),
  • Баррі Кеоган ("Вічні"),
  • Саріта Чоудрі (франшиза "Голодні ігри"),
  • Ральф Інесон ("Порохової коктейль").

"Легенда про Зеленого лицаря" 2021: дивіться трейлер фільму