Під час віртуальної панелі Асоціації телевізійних критиків Ліллі Вачовскі розповіла, що надалі хоче творити в іншому напрямку, аніж її сестра, яка, власне, зараз працює над продовженням франшизи "Матриця: Воскресіння".

До теми Warner Bros оголосила офіційну назву "Матриці 4" і показала трейлер: що нам про це відомо

Ліллі наголосила на тому, що відмовитися від участі у проєкті було для неї непростим рішенням. На це також вплинула зміна статі, тобто трансгендерний перехід зірки.

Останніми роботами, у яких працювала Ліллі із сестрою Ланою, були:

  • "Хмарний атлас";
  • "Піднесення Юпітер";
  • перший сезон "Восьмого почуття".

Ми завершували один проєкт, починали готувати наступний. Ми були дуже виснаженими і мій світ певною мірою розвалювався, навіть, якщо я відчувала, що вибралася вже зі свої шкарлупи. Тож мені потрібно було відійти від цієї індустрії. Мені потрібно було відновити зв'язок із собою, – згадала Ліллі.

Коли її сестра Лана прийшла до неї з ідеєю зняти четвертий фільм "Матриці", то Ліллі відчула, що тут варто змінити хід подій.

"Ми почали говорити про це (продовження "Матриці", – Кіно 24) після смерті наших батьків. І це було щось непривабливе для мене, я не хотіла повертатися і бути частинкою того, що робила раніше. І я не бажала переживати свій трансгендерний перехід і такі великі зміни у моєму житті, коли й відчувала втрату мами й тата. Це так, ніби я збиралася жити, як у старих черевиках. Я не хотіла цього робити", – доповнила Ліллі.

Цікаво Крістіна Річчі приєднається до "Матриці 4": все, що відомо про фільм

На питання, чи є у пари сестер будь-які плани щодо співпраці на майбутнє, Ліллі відповіла непевно: "Хто знає? Хто знає? Можливо", – сказала вона.

Що відомо про "Матрицю 4"

Прем'єра четвертої "Матриці" відбудеться в кінотеатрах в середу, 22 грудня 2021 року. У центрі подій четвертого фільму "Матриці: Воскресіння" – продовження лінії протистояння головних героїв попередніх фільмів зі світом комп'ютерної матриці, яка встановила контроль над планетою.

"Матриця: Воскресіння" 2021 рік: дивіться трейлер