Назва нового фільму "Закохатися в Різдво". Прем’єра відбудеться у листопаді 2022 року.

Цікаво Найцікавіші кінопрем'єри жовтня 2022 на будь-який смак

Ліндсі Лохан повертається в кіно: сюжет майбутньої стрічки

Своє повернення актриса відзначить новим фільмом для стрімінгового сервісу Netflix, в якому Лохан зіграє розбещену спадкоємицю сімейного готельного бізнесу. Під час відпочинку на гірськолижному курорті героїня, яку гратиме Ліндсі Лохан, падає з крутого схилу. Страждаючи від амнезії, вона виявляється під опікою красивого власника будиночка в горах та його не за роками розвиненої дочки. Події фільму розвиватимуться на фоні різдвяних приготувань.

Відомо лише, що Сценарій нового фільму написали Джефф Боннет, Рон Олівер, Джанін Даміан і Майкл Даміан. Окрім Ліндсі Лохан, головну роль зіграє Корд Оверстріт. Серед інших акторів:

  • Джек Вагнер;
  • Джордж Янг;
  • Блайт Говард;
  • Чейз Ремсі;
  • Олівія Перес та інші.

Ліндсі Лохан та Корд Оверстріт на постері до комедії "Незабутнє Різдво" / Фото Netflix

В останні роки Ліндсі Лохан відійшла від серйозної гри у кіноіндустрії. Останньою помітною роботою акторки була роль у Пола Шредера в кримінальній драмі 2013 року "Каньйони". Але після холодного прийому картини глядачами актриса з'явилась на екранах хіба що для ролі лідера реаліті-шоу MTV "Пляжний клуб Ліндсі Лохан", який транслювався один сезон у 2018 – 2019 роках.

Куди поділась Ліндсі Лохан

Після багатьох років переслідування папараці та таблоїдами через особисті проблеми та проблеми з наркотиками – Лохан переїхала за кордон, живучи як в Європі, так і в Дубаї. Раніше в ЗМІ зустрічалась інформація про те, що акторка та попспівачка захопилася клубним бізнесом в Греції (у 2016 році Лохан відкрила в Афінах заклад з промовистою назвою Lohan Nightclub, а потім ще два пляжних клуби, на Родосі та Міконосі).