Зараз пара перебуває в Дубаї та мовчить про війну в Україні. Фото зірок опублікували в російських телеграм-каналах, а українці в тіктоці створили меми, передає 24 Канал.

Цікаво Майже як Кейт: як в молодості виглядала актриса, яка зіграла стару 100-річну Розу в "Титаніку"

Ліза Василенко зустрічається з Моргенштерном

На світлинах можна помітити, що Моргенштерн та Василенко відпочивають та цілуються. Публічно про ці стосунки вони не розповідали.


Ліза Василенко з Моргенштерном на відпочинку / Фото з соцмереж


Ліза Василенко з Моргенштерном на відпочинку / Фото з соцмереж

Меми українців про Василенко і її хлопця: дивіться відео

Хто така Ліза Василенко

  • Актриса народилася 30 червня 1998 року. Навчалася в Дніпровському університеті імені Альфреда Нобеля на спеціальності "Туризм", але не закінчила виш.

  • У 2014 році почала працювати моделлю в Японії, Китаю та Кореї. Дівчина брала участь у відвертих фотосесіях. Пізніше почала зніматися в кіно. Здобула популярність завдяки ролі блогерки Лоліти "Лоли" Гавриленко у серіалі "Школа".

  • Крім того, брала участь у картині "Давай танцюй!" (2019 рік, епізодична роль) та в комедії "Поцілунок на мільйон" (2021 рік, головна героїня блогерка Кріс).

  • Згодом переїхала до Москви, вважаючи, що в Україні неможливо реалізуватися: "Мабуть, моєю крайньою точкою був Київ. Але, коли я потрапила до Москви, то зрозуміла, що це, звісно, небо та земля".

  • Перший скандал навколо дівчини спалахнув через фразу "краще здохнути тут (в Росії – 24 Канал), ніж в Україні".

  • Варто зазначити, що Василенко поводиться так, ніби війни немає. Вона не згадує про воєнні злочини Росії проти українців, а навпаки – знімає ролики під російську попсу та продовжує спілкуватися з "хорошими росіянами".

До речі Кіану Рівз вперше одружується: хто став обраницею 58-річного Джона Віка

Моргенштерн про війну в Україні

  • В колективі співака був український бітмейкер Владислав Палагін, чия мати потрапила під обстріл в Одесі. Її голосове повідомлення разом з лайливим зверненням Гордона було включено в трек артиста. "Це голосове повідомлення від мами Палагіна. Він – українець. Я – росіянин. Ми робимо музику разом. Для всього світу. Ми хочемо миру. Ми хочемо дружби", – зазначив Моргенштерн, але не засудив путінський режим і не назвав росіян злочинцями.
  • До того ж у перший день війни, 24 лютого, Моргенштерн послав війну вслід за російським кораблем, бо не розуміє, "в чому прикол йти помирати за наказом великих дядьків, якщо можна тра**тись, пити вино і танцювати".
  • Моргенштерну також заборонено в'їзд в Україну, оскільки 28 квітня 2021 року його внесли до списку людей, які становлять загрозу національній безпеці.