Прем'єра перших епізодів "Локі" відбудеться 11 червня на стрімінговій платформі Disney+. Серіал стане третім у 4 фазі кіновсесвіту Marvel та вийде після завершення проєкту "Сокіл і Зимовий солдат".

Цікаво Кріс Гемсворт випадково зробив спойлер до "Тор: Кохання і грім": який актор зіграє в фільмі

Поки до релізу залишається 2 місяці, автори стрічки вирішили презентувати новий трейлер, який встиг розбурхати мережу. У ролику автори проєкту показали, як Локі намагатиметься обхитрувати працівника Управління тимчасовими змінами Мобіуса.

"Ми захищаємо належний потік часу. Ти взяв Тесеракт, порушивши реальність. Я хочу, щоб ти допоміг нам це виправити", – говорить Мобіус у ролику.

Та на Локі не діють диктування правил, тому головний герой швидко адаптується до нових реалій та знаходить вихід.

Чарівно, ти думаєш, що міг би маніпулювати мною... Я на 10 кроків попереду тебе,
– заявив Локі.

Вже із трейлера серіалу видно: на глядачів чекає чимало видовищних сцен і хитрощів у стилі Локі. Виконавець головної ролі Том Гіддлстон однією появою в кадрі дає зрозуміти, що не даремно його вважають одним з найпідступніших лиходіїв.

"Локі": дивіться трейлер

Серіал "Локі": коротко про серіал

Стрічка складатиметься з 6 серій. Відомо, що події серіалу "Локі" розвиватимуться після "Месників: Завершення". Брату Тора вдається втекти, захопивши Тесеракт. Завдяки реліквії Локі створив нову часову лінію, після чого й потрапив у в'язницю Управління тимчасовими змінами.

Голі ролі у серіалі "Локі" отримали:

  • Том Гіддлстон
  • Оуен Вілсон
  • Гугу Мбата-Роу
  • Софія Ді Мартіно
  • Річард Грант
  • Саша Лейн