Це визнання підкреслює його виняткову відданість і неоціненні зусилля, спрямовані на розвиток і збереження української кіноіндустрії та національної безпеки.

Цікаво Найпопулярніші українські серіали з Катериною Тишкевич

Максима Девізорова нагородили орденом

За вагомий особистий внесок у розвиток українського кінематографа, непохитну відданість справі захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України й багаторічну сумлінну службу актор отримав орден "За заслуги" ІІІ ступеня.

Я глибоко вдячний за високу честь бути відзначеним державною нагородою. Це відзнака не лише моєї роботи, а й тієї великої команди, яка стоїть за кожним нашим спільним фільмом, втіленим проєктом, кожним кадром, що запам'ятовується глядачеві,
– підкреслив військовослужбовець.

Водночас Максим додав, що разом із вдячністю він відчуває почуття скорботи, оскільки більшість людей, відзначених цього року, вшановуються посмертно. Він наголосив, що саме вони є справжніми героями.

"Я впевнений, що Україна, завдяки їм, вам і кожному, хто вкладає своє серце у розвиток кінематографа та в справу збереження нації, заслуговує на світло в кінці тунелю… яке можна виставити під кадр, поправити "по лучу"або навалити фул, щоб зрештою пролунало: камера! мотор! почали! Тож нехай наші фільми і подальші творчі зусилля будуть мостом до нового українського розквіту і нашої перемоги. Слава Україні!", – підсумував воїн.

Максим Девізоров у війську

  • Український актор кіно та театру став популярним завдяки ролям в таких фільмах, як "Мирний 21" і "Найкращий вікенд", а також він знімався в популярних серіалах "Перші ластівки" і "Новенька", які також принесли йому значне визнання.
  • Проте з початком повномасштабної війни Девізоров вирішив тимчасово залишити успішну акторську кар'єру, щоб активно сприяти захисту України.
  • Зараз він служить у 103-й бригаді Збройних Сил України. На передовій Максим займає посаду водія. Водночас він підкреслив важливу роль універсальності в умовах війни. Тож спектр його обов'язків досить широкий.