Після масованої ракетної атаки в Україні 15 листопада, Мазепа опублікувала сильне емоційне відео. Вона показала, як проживає біль українців за 10 тисяч кілометрів від України.

Вас може зацікавити Керрі та Винник відреагували на санкції Росії: Маргарет Етвуд запропонувала відвідати Київ

Марина Мазепа показала сильне емоційне відео

Марина Мазепа, яка народила в Конотопі, але стала успішною в Голлівуді, не стримала емоцій після ще однієї масованої ракетної атаки 15 листопада. Вона опублікувала сильне відео зі зверненням до підписників.

Живіть емоціями кожної української душі, яка налякана та втрачена у цей момент,
– написала зірка під емоційним відео.

В ролику зірка плаче та кричить, показує свій біль. Відео виконане у чорно-білих кольорах. У коментарях українці подякували за підтримку України. Дехто із підписників поділився, що пережив ті самі емоції на початку війни. Більше відгуків:

  • "Ми всі у цьому відео. Але любов і світло переможуть попри все!";
  • "На Конотоп 3 летіли… я гуляла із дитиною в колясці, як ППО майже над головою збило. Добре, що дитя міцно спало і нічого не почуло";
  • "Тримайся! Ми обов'язково переможемо! У нас немає іншого виходу. Все буде добре";
  • "По всьому світу плачуть, висловлюють і демонструють наші глибокі емоції проти руйнування та смерті, завданих іншими, які хочуть утвердити свою владу! Зупиніть це".

Не обійшлося і без інших коментаторів, які вважають, що Марина просто поплакала на камеру і "переграла": "Просто плачете перед камерою за лайки? Не грайте на горі українського народу... розчаровані".

Марина Мазепа щодень ділиться зі своєю 330-тисячною англомовною аудиторією тим, що відбувається в Україні, розповідає про всі ті звірства, які робить "друга армія світу" з українцями. Марина вважає, що українці – надзвичайно світла, розумна і сильна нація, яка обов’язково переможе. Вона вірить, що Путін зі своїм народом понесе серйозну відповідальність, ще й "заплатить зверху" за скоєне.

Цікаво, що зірка може бути правнучкою гетьмана Івана Мазепи. Про це їй розповідав батько, а згодом Марина прагне звернутися до архівів, аби переконатися в цьому остаточно. Про все це та навіть більше – читайте в інтерв’ю 24 каналу з голлівудською акторкою.