За інформацією видання Associated Press, це сюрреалістичний момент в і без того сюрреалістичній війні. Серйозний, але заспокійливий баритон актора Марка Гемілла закликатиме людей сховатися щоразу, коли Росія почне чергове повітряне бомбардування України.

Дивіться також Мати Орландо Блума вивчила гімн України й співає його англійською: щире зізнання актора

Марк Гемміл сповіщатиме українців про повітряну тривогу

"Увага. Повітряна тривога. Пройдіть до найближчого укриття", – звучатиме голос у додатку. Гемміл закликатиме українців не ігнорувати небезпеку: "Не будь недбалим. Ваша самовпевненість – ваша слабкість".

Крім того, він оголошуватиме і про відбій фразою "Нехай буде з тобою Сила". Актор сказав, що захоплюється тим, як Україна продемонструвала таку стійкість у таких жахливих обставинах.

Боротьба проти російського вторгнення, яка триває вже другий рік, нагадує мені сагу Зоряні війни про сміливих повстанців, які борються і в кінцевому підсумку перемагають величезну кровожерливу імперію. Казка про добро і зло співзвучна з тим, що відбувається в Україні. Український народ згуртувався і неймовірно героїчно протистоїть злу. Неможливо не надихнутись тим, як вони переживають цю бурю,
– поділився актор в інтерв’ю Associated Press.

Марк Гемміл / Walt Disney Pictures

Нагадаємо, Марк Гемілл, який зіграв джедая Люка Скайвокера у всесвіті "Зоряних воєн" вперше підтримав Україну у березні 2022 року. У своєму твітері він опублікував урочисту пісню "Молитву за Україну" від українського хору в Нью-Йорку.

Пізніше голлівудська знаменитість став амбасадором фандрейзингової платформи UNITED24, і за місяць часу за його допомогою Україна отримала понад 500 безпілотників.