Він наголосив на мужності українського народу. А також метафорично зазначив про те, що наш дух, наче світло, є світлом усього світу.

Цікаво 5 легких фільмів, які варто переглянути кожній сім’ї: найкраща добірка

Мартін Скорсезе записав звернення до українців

"Мої дорогі українці, співгромадяни світу, мене звати Мартін Скорсезе і я надсилаю це повідомлення, щоб просто сказати, що ви не самотні, – почав Скорсезе. – Ми захоплюємося вашою мужністю, наполегливістю, стійкістю та надзвичайною, дивовижною рішучістю перед обличчям цього варварства, цього невимовного варварства".

У цей момент ваш дух, сила вашого духу, наче світло. Це світло всього світу. І я молюся, щоб воно було досить яскравим, аби провести вас крізь цю темряву,
– сказав відомий режисер, лауреат премії Оскар Мартін Скорсезе.

Українці, які зараз переживають темні часи, подякували за підтримку в коментарях:
  • "Він має рацію, Україна — маяк світла, нація, що надихає під час війни";
  • "Дякуємо вам щиро";
  • "Будь ласка, зупиніть цих варварів";
  • "Дякуємо за вашу підтримку";
  • "Молимося за вас щоденно і всіляко підтримуємо Україну!".

Мартін Скорсезе записав звернення до українців: відео

Нагадаємо, 4 грудня Мартін Скорсезе та Віра Фарміга провели концерт Notes From Ukraine, присвячений 100-річчю з дня першого виконання "Щедрика" в Нью-Йорку.

Що відомо про Мартіна Скорсезе

Роботи Мартіна Скорсезе вже давно підкорили весь світ та зробили митця шалено популярним. Режисер вміє експериментувати з жанрами кіно та додавати сюжетам свіжості. Комедії з елементами драми, чи кримінальні трилери, розбавлені історичними деталями – майстерність Мартіна Скорсезе не може не викликати захват. І хоч кожна його стрічка по-своєму геніальна. Якщо бажаєте переглянути фільми Мартіна Скорсезе – рекомендуємо цю добірку.