Можемо припустити, що погоня Скарлетт Йоганссон і Флоренс П’ю відбувається в Будапешті, про це свідчать угорські номери на автомобілях. Будапешт — це найбільш загадкове місце для головної героїні, Наташі Романової, адже в попередніх фільмах було багато згадок про нього.

Читайте Автори фільму "Чорна вдова" презентували персонажні постери: фото, які вразять глядачів

"Чорна Вдова" 2021: дивіться відео погоні з фільму

Зауважимо, зірка "Чорної вдови" Скарлетт Йоганссон з 16 травня була нагороджена премією MTV Generation Award у знак визнання її кар'єри.

Я розумію, який це дар – мати можливість займатися улюбленою справою,
– сказала Скарлетт Йоганссон у відеозверненні і подякувала шанувальникам за підтримку.

Читайте також "Веном" повертається в кінотеатри: опублікували перший трейлер продовження

"Чорна вдова": коротко про фільм

  • Режисеркою "Чорної вдови" стала Кейт Шортланд – перша жінка-режисерка, яка створила супергеройський фільм Marvel.
  • Події фільму відбуватимуться після фільму "Перший месник: Протистояння". Це перша повнометражна стрічка 4 фази кіновсесвіту Marvel.
  • За сюжетом, Наташа Романова змушена буде пригадати своє минуле та вирушити до місця своїх тренувань – "Червоної кімнати". Виявиться, що її близькі були втягнуті до небезпечної змови. Зокрема, мова йде про сестру Елену, Олексія, відомого як Червоний вартовий, і Меліну. Всім загрожує небезпека, тому Чорна вдова допоможе їм та спробує знищити табір підготовки таких же безжальних вбивць, як вона.
  • Противниками супергероїні буде небезпечний Наглядач (Тоні Мастерс), а також найманці із КДБ, які володіють такими ж навичками, як і Чорна вдова.
  • Прем'єру "Чорної вдови" кілька разів переносили через пандемію коронавірусу. Наразі презентація в Україні запланована на 8 липня 2021 року.

"Чорна вдова" 2021: дивіться трейлер